Як зробити коня.

Серед орігамі зустрічається багато фігурок різних тварин. Фігура коня є у багатьох найулюбленішою. Зустрічається досить багато варіантів паперових конячок. Сьогодні ми спробуємо зробити найбільш просте орігамі коня, така тварина може змайструвати навіть дитина. Для виготовлення коні вам знадобиться папір, можете взяти кольоровий папір, тоді ваша кінь вийде яскравою, і не буде видно слідів від пальців. Запасіться терпінням, і вперед! Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Складіть базову форму «Птах», з неї ми і будемо виготовляти нашу конячку. Знайти базову форму в інтернеті не складе особливих труднощів. Тепер перед вами злегка витягнутий вгору ромб.
2
Вогне отримані у вас кути всередину. Опустіть верхній правий кут вниз. Зробіть надріз. Проріжте по вертикалі наявні кути. Середину коні залиште цілою.
3
Витягніть лівий увігнутий кут. Тепер зігніть боку правого нижнього кута до надрізу, який зробили в попередньому кроці. Правий кут вогне.
4
Вогне верхні кути. Правий кут - це майбутня голова коня, а лівий - хвіст. Намітьте лінії згини голови і хвоста.
5
Вигніть кут на хвості коня, і розплющите куточки на мордочці тварини в різні боки. Зробіть подвійні складки у вигляді блискавок на передніх кінцівках коня.
6
Зігніть кути ніг коня в протилежну сторону, тобто від себе. Вигніть кути на передніх ногах. Зігніть кути на спині коня. Вигніть частина хвоста, яка ближче до спини.
7
Зробіть подвійні складки так же на задніх кінцівках коня, так як ви робили це на передніх. Тепер зігніть куточки на задніх ніжках.
8
сплющена складочки і «кишеньки» на голові коня, щоб вона придбала форму голови справжньою коні.
9
Підклейте відгинаються частини коня, загніть нижню частину кінського хвоста за своїм бажанням. Підмалюйте тварині оченята і рот. Ви також можете вирізати з паперу гриву і приклеїти її до вашої лошаді.Бумажная кінь готова! Ви можете зробити вашої конячці пару, щоб поставити їх разом на чільне місце.
Конячка - відмінна іграшка, знайома кожному з радянського минулого. Коли іграшок в магазині було не так багато, кожна дитина вважав за радість поскакати на такий от дерев'яній паличці. Та й сучасна дитина не проти з такою попустувати, тим більше, що незважаючи на велику кількість іграшок на прилавках магазинів, дозволити собі живу кінь може далеко не кожна сім'я.
Вам знадобиться
  • Палка
  • Носок
  • Ґудзики
  • Фетр
  • Уривки тканини
  • Нитки
  • Голки
  • Ґудзики
  • Клей
Інструкція
1
Щоб зробити конячку в першу чергу вам знадобиться старий носок, який не шкода викинути. Набейте його наповнювачем (наприклад, ватяними кульками, поролоном або непотрібними ганчірочками)
2
Виріжте вушка коні - для них найкраще підійде будь-яка НЕ сипуча тканину, наприклад фетр.Согніте вушко так, щоб у нього з'явилася підстава, яке можна буде приклеїти до морди-носку.
3
Знайдіть гудзики, які служитимуть очима коня і пришити до мордочці.
4
Що залишився від вух фетр розріжте на тонкі довгі смужки - з них вийде відмінна грива. Наклейте її на носок. Голова готова!
5
Простьобаний краю носка голкою, примніть щільніше наповнювач і вставте палицю в носок (можна використовувати рукоятку швабри, наприклад).
6
Затяните носок тугіше навколо палиці. Зафіксуйте ниткою з голкою навколо підстави, щоб голова міцно трималася і можна вирушати на першу кінну прогулянку.