Як відключити відладчик ядра.

Отладчик ядра являє собою спеціальне програмне забезпечення, яке працює на рівні ядра всієї операційної системи персонального комп'ютера. Під процесом «налагодження ядра операційної системи» розуміється процедура сканування різних помилок в ядрі системи. При роботі з Daemon Tools часто виникає помилка Initialization error ... Kernel debugger must be deactivated. Усунути її можна відключенням відладчика ядра.
Вам знадобиться
  • Права адміністратора.
Інструкція
1
Якщо дане попередження з'явилося в процесі установки програми, необхідно вимкнути службу під назвою Machine debug manager. Для цього запустіть «Панель Управління» і зайдіть в старалася «Адміністрування». Далі натисніть на ярлик «Служби». Знайдіть у списку Machine Debug Manager. Клікніть по назві кнопкою миші та натисніть «Стоп».
2
Вимкніть процеси дебаггера в «Диспетчері завдань». Для цього клікніть правою кнопкою миші у вільній області та виберіть пункт «Диспетчер завдань». Можете натиснути комбінацію клавіш Alt + Ctrl + Delete. Перейдіть на вкладку «Процеси» і відключіть всі процеси mdm.exe, dumprep.exe і drwatson.exe. Якщо вам не зручно шукати їх у списку, натисніть вкладку «Ім'я образу», щоб список був відсортований по імені. Як правило, подібні операції здійснюються вручну, від імені адміністратора персонального комп'ютера.
3
Систему звітів про помилки також варто відключити, щоб запис налагоджувальної інформації була припинена. Для цього зайдіть в «Панель управління». Виберіть розділ «Система» і натисніть кнопку «Додатково». Далі клікніть по кнопці «Звіт про помилки». Встановіть прапорець поруч для пункту «Відключити звіт про помилки». Потім перейдіть у вкладку «Завантаження і відновлення» і зніміть прапорці поруч із пунктами «Відправити адміністративне сповіщення», а також «Записати подію в системний журнал».
4
Видаліть додаток Daemon Tools з автозапуску. Для цього натисніть кнопку «Пуск». Далі натисніть «Виконати» і введіть команду msconfig. Як тільки з'явиться системне вікно, зніміть прапорець поруч із додатком Daemon Tools. Під час установки програми відключіть антивірусне програмне забезпечення. При виникненні описаної помилки установку програми слід запустити заново, після усунення всіх причин на персональному комп'ютері.