Як відключити віконний режим. Як повернути гру з віконного режиму.

В ряді програм перемикання між екранними режимами відбувається при введенні поєднання клавіш Alt і Enter, проте, комбінація ця не завжди дієва. Найчастіше питання про те, як відключити віконний режим, забуття гравців. Якщо гра запущена не в повноекранному режимі, управління стає незручним, доводиться підлаштовуватися і використовувати додаткові клавіші, щоб виконати просту дію. Виправити це можна декількома способами.
Інструкція
1
Налаштування більшості ігор дозволяють користувачеві вибирати, в якому режимі має запускатися додаток: в повноекранному або у віконному. Щоб відключити віконний режим, викличте меню гри. Увійдіть в настройки (Options) стосуються управлінню інтерфейсом.
2
Для кожної гри назви пунктів меню і команд можуть бути різними, шукайте опцію, в якій можливо переключення по типу Window/Full Screen («Вікно», «Повний екран»). Підтвердіть нові налаштування клавішею Enter або кнопкою «Прийняти» («Змінити» тощо). Якщо зміни не відбулися одразу, перезапустіть гру.
3
Нерідко вікно ігрових налаштувань викликається не в самій грі, а з директорії, в яку гра встановлена. Перш ніж запускати гру, відкрийте це вікно через меню «Пуск» або перейдіть в папку з файлами гри і клікніть по відповідному значку. Внесіть потрібні зміни та застосуйте нові налаштування.
4
Інший варіант припускає, що користувач сам спочатку встановив для програми віконний режим, прописавши це в ярлику файлу запуску додатка. Перевірте, можливо, в імені файлу запуску розширення файлу має вигляд не просто .exe, а відображається наступним чином: .exe "-w.
5
Щоб повернути повноекранний режим, вам необхідно відредагувати розширення. Клікніть правою кнопкою миші по ярлику файлу запуску гри, в випадаючому меню виберіть пункт «Властивості», якшо по ньому ліво кнопкою миші. Перейдіть на вкладку «Властивості ярлика» і приберіть зайву запис в кінці рядка, розташованої в полі «Об'єкт».
6
Відредагована запис повинен закінчуватися розширенням .exe. Натисніть на кнопку «Застосувати» у вікні властивостей, щоб нові налаштування вступили в силу. Закрийте вікно, натиснувши на кнопку ОК або на значок Х в правому верхньому куті вікна. Тепер ваш додаток буде запускатися в повноекранному режимі.