Як визначити торгове місце.

Для визначення торгового місця використовуйте зазначені в Податковому Кодексі РФ п'ять його ознак. Тільки в цьому випадку послуги передачі в оренду торгової площі підпадають під застосування такого Єдиного податку на поставлений дохід.
Вам знадобиться
  • Податковий Кодекс РФ.
Інструкція
1
При відкритті роздрібного торгового підприємства особливу увагу приділіть вибору торгового місця, орієнтуючись на 5 ознак, наведених у Податковому Кодексі РФ.
2
У першу чергу вибирайте під торгове місце частину нерухомого майна: будівлі, будівлі, споруди або окрему земельну ділянку. Вибирайте торгове місце для використання з метою надання послуг з організації для населення громадського харчування або вчинення роздрібних угод купівлі-продажу.
3
Як підтвердження призначення торгового місця використовуйте правовстановлюючі або інвентаризаційні документи, або сам факт надання послуг для населення громадського харчування або проведення роздрібної купівлі-продажу.
4
Тільки в цьому випадку можете застосувати Єдиний податок на поставлений дохід до даного виду діяльності. У разі здачі частини орендованої під торгове місце площі в суборенду, вона також підпадає під дію Єдиного податку, що нараховується на поставлений дохід.
5
Також візьміть до уваги, що торгове місце не може мати торгових залів для того, щоб була можливість застосування Єдиного податку на поставлений дохід, а також може розташовуватися в об'єктах стаціонарної торговельної мережі, що не мають торгових залів. До таких об'єктів належать ринки, кіоски, торгові комплекси, торгові автомати та аналогічні їм об'єкти. Об'єкт визнається стаціонарної торгової мережею в тому випадку, якщо підтверджено факт використання його для ведення торговельної діяльності.
6
Використовуйте для ведення торгівлі не тільки стаціонарне торгове місце, а й пересувне та/або розбірні. Послуги з передачі в оренду (тимчасове володіння, тимчасове користування) обраного місця для торгівлі, розташованого в одному з об'єктів стаціонарної торгової мережі тільки при дотриманні всіх п'яти вимог підпадають під оподаткування Єдиним податком на поставлений дохід.
Зверніть увагу
Законом не дається роз'яснень, хто зобов'язаний доводити фактичне використання об'єкта як об'єкта торгівлі - платник податків або податковий орган.
Корисна порада
Стаціонарна торгова мережа - торгова мережа, розташована у призначених та/або використовуються для організації торгівлі будівлях, спорудах, будівлі, підключених до мереж комунікацій.