Як провести новорічну вечірку.

Якщо ви вирішили організувати новорічну вечірку для своїх гостей, то продумайте все заздалегідь і заручитися підтримкою друзів. Сценарій свята повинен бути захоплюючим, цікавим для всіх і неординарним - таке свято запам'ятається надовго.
Інструкція
1
Придумайте тематику вечірки. Виходите з того, що цікаво вашим друзям - вечірка в карнавальних костюмах, свято в гавайському стилі, мотиви східних казок і т.д. Вибір тематики не обмежується тільки новорічними сюжетами, але включите в сценарій роль для традиційних персонажів - Діда Мороза і Снігуроньки. Ви можете змінити їх зовнішній вигляд, наділити якимись особливими якостями, поміняти місцями, тобто зробити цікаве та неординарне шоу.
2
Визначтеся з меню святкового столу. Чи не організовуйте шикарне застілля - вечірка повинна бути динамічною і енергійною, тому відсидітися за столом перед телевізором нікому не вдасться. Ідеальний фуршетний варіант - розташуйте в однієї зі стін довгий стіл (або два, залежно від кількості запрошених), уставьте його тарілками з закусками і напоями. Приготуйте побільше канапе, бутербродів, тарталеток, тобто таких страв, які зручно покласти на тарілку і відійти з нею від столу. Не відмовляйтеся від гарячого, просто продумайте, як зробити блюдо порційних заздалегідь. Приготуйте легкі і калорійні закуски, наріжте свіжі овочі та фрукти.
3
Прикрасьте приміщення. Незалежно від того, де ви проводите свято - вдома, в кафе, на дачі - потрібно прикрасити кімнату в новорічному стилі. Поставте ялинку, нехай невелику, але красиво прикрашену. Особливий упор зробіть на оформлення вікон, стелі і дверних прорізів - дрібні елементи у вигляді композицій зі свічок, фігурок або статуеток краще прибрати подалі, бо в метушні вони не справлять належного враження. На одвірках закріпіть ялинові вінки, вікна обклейте паперовими сніжинками, по стінах розвісьте різнокольорові гірлянди.
4
Підготуйте музику і виберіть ведучого. Щоб організувати компанію розпалених людей, необхідна людина з лідерськими якостями, володіє почуттям гумору, активний і комунікабельний. Зробіть музичну добірку - популярні швидкі композиції, мотиви для сценок та конкурсів, загальна фонова мелодія. Разом з святковим феєрверком така вечірка стане цікавою і такою, що запам'ятовується - піднесений настрій і впевненість у тому, що все пройде відмінно, допоможуть вам не переживати і розслабитися.