Як зробити з паперу маску. Зробити маску з паперу.

Якщо ви хочете зробити красиву і нескладну у виконанні маску для святкового маскараду або шкільного (університетського) спектаклю, спробуйте зробити маску з паперу із застосуванням техніки пап'є-маше. Причому ця маска буде відмінно сидіти на вашому обличчі. Зараз ми розповімо вам, як зробити маску з паперу.
Інструкція
1
настриг газету на дрібні шматочки двох видів: одні чисті з полів газети, а інші з буквами, щоб потім не плутатися. Приготуйте клей (Не пахучий і не крихкий після затвердіння). Далі по необхідності зберіть волосся, щоб не лізли на обличчя, намажте особу вазеліном і розташуйтеся перед дзеркалом.
2
Мочіть перший шар обрізків з буквами (зрозуміло, без клею) і приліплюйте на обличчя. Потім ліпіть шар чистих обрізків вже на клей. Далі йде шар з буквами на клею, потім - чистий і так далі до необхідної товщини. Перший шар повинен бути більше за інших, щоб на обличчя не потрапив клей з інших верств газетних обрізків. Не турбуйтеся насчет форми маски. Адже все зайве ви потім обріжете.
3
Дайте масці підсохнути, зніміть її з обличчя і залиште сохнути на ніч. На ранок перевірте, затверділа Чи маска. Якщо так, прикладіть її до обличчя і намітьте олівцем або ручкою на ній місця вирізів для очей і якщо потрібно, для рота. Тепер зістрижіть ножицями з маски все зайве, вирізи для очей і рота виконайте гострим канцелярським ножем. Не забудьте після цього обклеїти маску по краях шматочками паперу, щоб краї з часом не розтріпалося і щоб не кололи шкіру.
4
Виріжте з красивою щільної тканини (наприклад, оксамиту) шматок розмірами з вашу маску з невеликим припуском по всьому периметру. Починайте поступово приклеювати оксамит до «особі» маски. Як тільки закінчите з цим, приклейте стирчать ділянки тканини до внутрішньої сторони маски і акуратно виріжте на тканині очниці і рот.
5
Намажьте клеєм внутрішню сторону маски, трохи не доходячи до країв. Тепер обклейте маску тканиною і зсередини. Потім прикрасьте «обличчя» вашої маски стразами, клаптями сріблястої тканини, шнурками та іншим. Якщо на оксамиті проступив клей, приберіть його вологою ганчірочкою. Купуйте або пошукайте будинку будь-яку гумку (краще прозору гумку-лямку для суконь чи бюстгальтерів) і прикріпіть її до маски з боків. От і все.