Як зберігати мило ручної роботи.

Останнім часом виробництво мила ручної роботи стає все більш і більш поширеним. Таке мило може стати хорошим подарунком або просто красивим прикрасою вашої ванної кімнати. Однак для того, щоб воно зберегло свій вигляд, необхідний правильний догляд.
Інструкція
1
Якщо ви виготовили або придбали мило ручної роботи і не збираєтеся зберігати його довше тижня, можна загорнути його в целофан або просту харчову плівку. Після цього мило слід прибрати в темне сухе місце і зберігати його в прохолоді, можна навіть в холодильнику.
2
Для більш тривалого зберігання краще скористатися пергаментом. Загорніть мило в один або два шари і помістіть його в сухе місце з кімнатною температурою, наприклад, в шафу чи ящик стола.
3
Мило може стати і відмінним прикрасою інтер'єру і зберігатися у відкритому вигляді, що не загорнутим у целофан або папір. Перед тим як розмістити його в своєму будинку, переконайтеся, що ні у кого з родичів немає алергії на вхідні в нього компоненти. Також запитаєте, чи не буде дратувати їх запах, що йде від мила.
4
Найкраще розташувати мило ручної роботи на поличці у ванній. Не варто класти його на бортик раковини, оскільки від контакту з водою воно може помутнеть. Попередьте близьких, що не варто їм користуватися, оскільки воно втратить вигляд. Якщо в будинку маленькі діти, приберіть мило в недоступне для них місце, адже малюки люблять пробувати все на смак.
5
Можна також помістити мило в кімнаті на журнальному столику або тумбочці. При цьому воно не повинно знаходитися на сонці або під лампою, а в кімнаті повинна бути нормальна вологість. Якщо в приміщенні дуже сухо, мило може потріскатися. Щоб уникнути цього, можна періодично сприскувати його з пульверизатора невеликою кількістю чистої води. Також при відкритому зберіганні мила ручної роботи необхідно регулярно прибирати з його поверхні пил. Це можна зробити за допомогою сухої ганчірочки, якщо мило тверде і сухе, або вологої серветки, якщо воно досить м'яке (наприклад, гліцеринове). Для зручності можна помістити його в прозору мильницю з кришкою, це значно полегшить догляд і дозволить довше зберегти мило.