Як переробити стару куртку.

Під час чергової генерального прибирання ви дістаєте стару куртку. І знову не піднімається рука викинути улюблену річ, хоча носити таке ви теж вже не можете. Адже модель застаріла, манжети на рукавах обтріпалися, зламалася блискавка або просто не підходить розмір. Однак, попрацювавши трохи, можна перетворити улюблену куртку в цікаву і нову модель.
Вам знадобиться
  • - швейна машина;
  • - тканина або хутро на заміну деяких деталей;
  • - нова блискавка або гудзики;
  • - декоративні прикраси (паєтки, стрічки , стрази).
Інструкція
1
Прискіпливо оглянете стару куртку. З'ясуйте, в якому стані знаходяться ті частини, які схильні до найбільшого зносу: манжети, блискавки, комір, лацкани. Перевірте блискавку. Чи добре застібається, що не виламані Чи зубці, чи не розходиться при навантаженні? Огляньте гудзики: скільки їх всього повинно бути, чи все на місці, чи є запасні? Зверніть увагу на манжети і рукави. Вони особливо сильно витираються на шкіряних куртках.
2
Приміряйте стару куртку. Переконайтеся, що розмір вам підходить. Якщо річ замала або стала, навпаки, велика, прикиньте, наскільки її потрібно збільшити (зменшити). Надівши куртку, переконайтеся, що підкладка НЕ визирає на рукавах і по низу.
3
Оновлення манжети. Найпростіше, що ви можете зробити - це просто зрізати і викинути зношені частини, попередньо відсіч підкладку. Підберіть потрібну тканину, враховуючи, що потрібно замінити і комір. Скроїти і пришити манжети з нової тканини або хутра. Якщо рукава куртки цельнокроение, то можете або відрізати обшарпані частини, або обробити краї хутром або ворсової тканиною.
4
Приведіть у порядок комір. Якщо ви вирішили ставити на куртку нові манжети, то найпростіше скроїти з тієї ж тканини комірець. Для цього випорю старий комір і за його зразком скроїти і пришити нову деталь. Добре виглядають на куртках манжети і комір пов'язані англійської гумкою.
5
Поставте в куртку нову блискавку. Акуратно, намагаючись не розрізати тканину, випорю стару і замініть її новою. Якщо ж на старій блискавки загублений бігунок (собачка), то придбайте або підберіть і замініть тільки собачку. У куртках, де замість блискавки стоять гудзики, і борту сильно стерті, є варіант акуратно зрізати тканину і вшити нову блискавку.
6
Оновлення підкладку. Якщо вона порвалася, витягнулася або прийшла в неналежний вигляд, замініть її. Обережно випорю стару підкладку. Якщо вона не деформована, розпоріть її на деталі. Придбайте новий підкладковий матеріал. Можна вибрати тканину з утеплювачем (простьобаний синтепон) або в якості підкладки використовувати фліс, хутро. Розкладіть деталі старої підкладки на новому матеріалі, викроїте і зшийте на машині. Зберіть куртку з підкладкою. Приміряйте і перевірте, чи не велика підкладка. Намагайтеся, щоб підкладкова тканина не закладалася складками, але й не була надмірно натягнута.
7
Додайте своєї нової куртці родзинку. Можете використовувати для цього вишивку, оригінальні гудзики, стрічки, брошка, паєтки або стрази.
Зверніть увагу
Якщо тканина куртки дуже товста, то буде потрібно швейна машина, яка може прошити такі тканини.
Корисна порада
Погортайте журнали мод перед тим, як братися за переробку. Можливо, ви почерпнете з них якісь цікаві ідеї.