Як підібрати рамки для фото.

Роль деталей в інтер'єрі часто виявляється недооціненою, тоді як саме вони найчастіше надають будинку особливий настрій і динаміку. Від вибору рамок для фотографій буде залежати, чи будуть зображення відразу притягати погляд або стануть природною частиною навколишнього простору.
Інструкція
1
Підберіть правильний колір. В першу чергу приймайте в розрахунок колірну палітру самих фотографій. Не використовуйте кольори, які переважають по краях зображення, щоб рама не "зливалася» з фото. Так, якщо фотографія зроблена на пляжі, не варто вибирати блакитну рамку. Краще продублюйте колір яскравого купальника або пляжної парасольки.
2
Враховуйте особливості поверхні, на якій будуть розміщені фотографії. Якщо ви плануєте повісити їх на шпалери активної забарвлення або малюнка, вибирайте більш прості однотонні моделі. Виняток становлять класичні інтер'єри, в яких допустимо використовувати широкі позолочені рами з вигадливим орнаментом. В цьому випадку прослідкуйте, щоб якість і тематика зображення відповідали пишному обрамленню. На фарбованих або цегляних стінах добре буде виглядати практично будь-яка рамка.
3
Особливої уваги варті монохромні фотографії. Чорна рамка додасть їм траурний вигляд, біла може «загубитися», якщо тільки зображення не буде розміщено на поверхні контрастного кольору. Найкращим рішенням буде підібрати темно-сірі рамки з ефектом металевої поверхні або рами з матового скла. Дуже стильно виглядають чорно-білі фотографії, вміщені в широке паспарту.
4
Якщо вам необхідно повісити кілька фотографій, то перед вами відкривається вільне поле для експерименту. Зовсім не обов'язково поміщати фото в однакові рамки. Навпаки, вони можуть бути різного стилю, ширини і форми, висіти впритул один одному або бути хаотично розкиданими по стіні. Дизайнери також радять купити набір однакових рамок, які будуть різнитися один від одного тільки за кольором.
5
Помістіть фотографії в подвійне обрамлення. Замість стандартних рамок використовуйте поліуретанові молдинги, які можуть бути пофарбовані в колір стін або навпаки стати яскравим контрастним акцентом. Обрамити фотографію молдінгами по контуру зображення, а потім повторіть обрамлення, відступивши від країв фото по 5 - 10 см. Таким чином, зображення виявиться у великій «рамі», роль якої гратиме частина стіни.
Корисна порада
Створіть рами для фотографій своїми руками. Використовуйте всі підручні матеріали: шматки старих шпалер, стрази, стрічки, гудзики, обрізки шкіри. Дерев'яні рамки можна розфарбувати акриловими фарбами, а для розпису по склу використовувати професійні вітражні.