Як зробити зірку з паперу. Як зробити зірку на голову з паперу.

Власноручне конструювання невеликих паперових зірочок - заняття надзвичайно захоплююче і в той же час дуже просте. Такі зірочки робляться зі спеціальної перламутровою паперу , завдяки якій вони дуже красиво виблискують і переливаються на світлі. Зірки з паперу ви можете робити і з дітьми.
Інструкція
1
Ви можете приступати до створення маленької блискучої зірочки відразу, як тільки купите спеціальний папір, вже розрізану на полосочки і готову до використання. Якщо такого паперу ви не знайшли або не захотіли шукати, можна обійтися і звичайною щільною кольоровим папером. До речі, ви можете спробувати нарізати на смужки 1х28 см сторінки старого і непотрібного глянцевого журналу і зробити зірочки з них. Такі зірочки будуть барвистими і блискучим.
2
Отже, якщо полосочки з перламутровою, кольорового паперу або глянцевих журналів заготовлені, можна приступати. Візьміть одну смужку і зав'яжіть один її кінчик в невеликий вузлик. Тепер переверніть заготовку, потім загорніть всередину вільний її кінець.
3
Далі починайте обмотувати інший кінець смужки навколо кожної з сторін майбутньої зірочки. Уважно стежте за тим, як намотується смужка. Слідкуйте за тим, щоб кожний наступний шар перетинався з попереднім і щоб зірочка не розпадається. При довжині смужки паперу в 28 см у вас вийде кожну сторону обмотати десь на два рази. І дивіться, щоб Віточка не притискаючись сильно один до одного, а то зірка буде не дуже красиво виглядати.
4
Коли ви закінчите з намотуванням смужки на п'ятикутну фігуру, загорніть кінчик смужки всередину заготовки. Отримана п'ятикутна фігурка і буде симпатичною зірочкою, вже майже готовою.
5
Залишився останній штрих: надайте вашій зірочці відповідну форму. Для цього вам необхідно взяти фігурку в одну руку, а другою рукою увігнуті всередину середину кожної з граней. В кінцевому результаті у вас повинна вийти об'ємна п'ятикутна паперова зірка, красива і блискуча.
Об'ємна зірка з паперу - відмінна прикраса для новорічної ялинки. Можна зробити велику зірку і прикрасити нею верхівку. Маленькі ажурні зірочки відмінно виглядатимуть на гілках. Паперові зірки підійдуть і для оформлення детсадовской групи до 9 Травня чи Дню космонавтики. Можна їх зробити і просто так для власного задоволення або для дитячих ігор. Для зірок підійде будь-яка досить щільний папір. Не варто використовувати фольгу, тому що вона погано тримає форму, а ажурні зірочки з фольги дуже важко розправляти, не розірвавши.
Вам знадобиться
  • -кольорова папір;
  • -ножиці:
  • -клей ПВА;
  • -ціркуль;
  • -транспортір;
  • -лист паперу для викрійки;
  • -картон футляр від градусника чи якась інша картонна трубка;
  • -скотч
Інструкція
1
Виготовлення зірочки почніть з побудови розгортки. На будь-якому аркуші паперу накресліть коло і знайдіть її центр. Проведіть радіус. Розділіть центральний кут на 5 і за допомогою транспортира відкладіть від радіуса потрібну кількість градусів. Через отриману точку проведіть ще один радіус. Таким же чином відкладіть і всі інші кути. Кінці радіусів з'єднайте між собою хордами.
2
Все кути одержані секторів за допомогою транспортира розділіть на 2 і через отримані точки проведіть прямі від центру до перетину з хордами. Розділіть кожен з цих відрізків на 3 частини. З'єднайте найближчі до хордам точки з точками перетину радіусів та кола. У вас вийшла п'ятикутна зірка. Виріжте розгортку і обведіть її ще раз, зробивши на другий викрійці припуски на склейку. Найзручніше робити на кожному краще 2 припуску, вирізавши з кутом.
3
Переведіть обидві викрійки на кольоровий папір. Позначте на заготовках всі внутрішні лінії, по яких ви будували розгортку. Лінії повинні йти від центру до кінців променів і від центру до самих увігнутих частин зірочки.
4
Зігніть заготовки по всіх намічених лініях. Зігніть один з променів навпіл по центральній лінії лицьовою стороною вгору. Таким же чином зігніть всі промені, поєднавши їх кінці і центральні лінії один з одним. Стисніть заготовку. Лінії від центру до кінців виїмок зігнуться в потрібному напрямку самі собою. Має вийти щось на зразок «гармошки».
5
Якщо зірочка маленька і буде просто висіти на гілці або на панно, її залишається тільки склеїти. Розправте обидві «гармошки», але не розгладжуйте. У вас повинна вийти 2 опуклих заготовки. Намажте клеєм припуски і вставте їх з відповідними частинами другою заготовки. До одного з променів можна приклеїти петельку з товстої нитки або тасьми, помістивши її між припуском і стороною другої заготовки.
6
Маленькі зірочки можна зробити ажурними. Вони будуть дуже красиво виглядати, якщо заготовки зроблені з паперу різного кольору. Одну заготовку (з припусками) залиште як є. На другий виріжте різні візерунки. Це необхідно робити, поки заготовка складена «гармошкою». Краю заготовки не чіпайте, а на бічних сторонах виріжте отвори різної форми точно так само, як вирізають сніжинки. Потім розправте зірочку і склейте з другої заготівлею.
Зверніть увагу
Зірку, призначену для верхівки ялинки, зробіть з щільного паперу. Для ажурних зірочок краще взяти тонкий папір.
Корисна порада
Для великої ялинкової зірки необхідна ще трубка, яка буде вдягатися на верхівку. Для маленької штучної ялинки цілком достатньо шматка футляра від градусника. Оклейте його папером того ж кольору, що й вся зірка. Для більш великої верхівки трубку можна склеїти з шматка товстого картону. Перед тим, як склеювати дві половинки зірки, до внутрішньої сторони однієї з них приклейте трубку. Зафіксуйте її скотчем. Склейте заготовки. Трубка повинна опинитися між променями.