Як закріпити акустичну полку. Як закріпити полку.

тюнінгуем автомобіль, багато автолюбителів встановлюють великі акустичні системи з важкими динаміками. Однак у більшості машин "штатні" акустичні полки виконані з тонкого пластику, а тому просто не можуть витримати вагу нового обладнання. Доводиться полки зміцнювати.
Вам знадобиться
  • - ДСП;
  • - монтажна піна;
  • - рідкі цвяхи;
  • - гумовий джгут
Інструкція
1
Демонтуйте наявну полицю і зніміть з неї мірки. Вас цікавить довжина і ширина полки, її глибина і всі наявні поглиблення.
2
З листа ДСП виріжте по знятим мірками аналогічну полку, але без заглиблень. На їх місці прорежьте отвори. ДСП можна замінити пластинами пінопласту, однак, в такому випадку можливе деяке «крадіжку» звуку.
3
В отриману заготовку вставте "штатну" полку. У вас повинна вийти полку з подвійним підставою: пластик поверх ДСП. У місцях кріплення динаміків покладіть гумовий ущільнювач, який зафіксує колонки.
4
З'єднайте ДСП і зняту з автомобіля полку за допомогою монтажної піни або рідких цвяхів. Зверху покладіть важкий вантаж і залиште все на пару днів застигати. Будівельним ножем зріжте зайву піну. Як варіант можете використовувати кріплення куточками.
5
Коли конструкція висохне, встановіть динаміки. Вставте їх у прорізи з внутрішньої сторони (сторона, обшита ДСП), а зверху надіньте металевий обід, який закріпить динамік і приховає стик між краєм полиці і гратами динаміка.
6
Перш ніж встановлювати укріплену полку в автомобіль, прокладете по контуру полки гумовий джгут, він дозволить конструкції щільніше встати на місце і не дасть "деренчати" при русі. При необхідності джгут також можна приклеїти на рідкі цвяхи.
7
Для того щоб полку піднімалася (під нею, наприклад, може бути запасне колесо), встановіть її на звичайні рояльні петлі.
Зверніть увагу
Такі полки необхідні для того, щоб розташувати акустику. Вони замінюють штатну задню полицю в автомобілі. Акустична полку покращує якості звуку за рахунок об'єму багажника, який служить як акустичний ящик. Вони допомагають вибудувати сцену звуку. Усувають деренчання і скрип пластмаси. Дозволяють встановити динаміки практично будь-яких розмірів. Навіть покращують зовнішній вигляд салону автомобіля.