Як закривати петлі в кінці ряду. Як закрити кілька петель в кінці ряду.

Закривають петлі в кінці ряду зазвичай при пров'язуванні пройм. Тут дуже важливо отримати пройму з плавним переходом і без сходинок. Є кілька способів закрити петлі в кінці ряду акуратно.
Вам знадобиться
  • - спиці;
  • - нитки для в'язання.
Інструкція
1
Зв'яжіть двадцять петель. Закрийте чотири петлі. Для цього залиште недов'язаний п'ять петель в кінці ряду. Ці петлі виключаючи останні дві, перенесіть на праву спицю. Другу петлю справа на лівій спиці протягніть через першу (при цьому провязивать не треба). Слідуючи цим методом продовжуйте протягувати один через одного інші петлі, які потрібно закрити, залишайте при цьому одну петлю. Саме цю петлю пров'яжіть лицьовій петлею. У підсумку залиште п'ять закритих і в'яжіть наступний ряд з виворітного боку.
2
Наступний спосіб заснований на зменшенні петель на лицьовій стороні. Щоб прибрати одну петлю праворуч, пров'яжіть відразу дві петлі разом, зробіть з неї лицьову. Щоб прибрати одну петлю ліворуч, першу петлю перенесіть з лівої спиці на праву спицю. Нитку простягніть за перенесення петлю. Тепер виконайте пров'язування другої петлі. Після закінчення пров'язування пронесіть її через першу зняту петлю. Даний спосіб виконується при в'язці по лицьовій гладі.
3
На таких місцях, як пройма і горловина, дуже важливо отримати рівний виріз, без сходинок. Для цього один ряд пров'яжіть способом протягування. Першу кромочную петлю зніміть, а наступну за нею вивяжіте через першу.
4
Якщо вам треба закрити петлі при виворітного в'язці, то використовуйте наступний спосіб. Переверніть виріб на лицьову сторону. Пров'яжіть кромочную і за нею наступну петлю лицьовою в'язанням. Вийде одна петля. Перекиньте цю петлю на ліву спицю і виконайте з тією кількістю петель, яке вам потрібно, аналогічні дії.
5
Цей спосіб закрити петлі в кінці ряду називається «Шнурок». Пров'яжіть лицьовій ряд і переверніть виріб на виворіт. З цього боку ряд в'яжіть так: дві лицьові петлі, дві наступні зніміть і пров'яжіть їх разом лицьовій петлею. Перенесіть назад три отримані петлі з правого спиці на ліву. Повторюйте до тих пір, поки не залишиться три петлі. З них перші пров'яжіть лицьовій, а дві наступні - разом і протягніть через першу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m0FjNSQBujI