Як змінити темп музики. Як зробити темп музики швидше.

При створенні звукової доріжки з окремих фрагментів нерідко виникає необхідність змінити темп звукового уривка із збереженням або зміною тональності. З цим завданням можна впоратися за допомогою програми Adobe Audition.
Вам знадобиться
  • - звуковий файл;
  • - програма Adobe Audition.
Інструкція
1
Завантажте звуковий фрагмент, який збираєтеся обробляти, в програму Adobe Audition, використовуючи опцію Open, яку можна знайти в меню File.
2
Для зміни темпу музики скористайтеся фільтром Stretch. Вікно налаштувань цього фільтра відкривається опцією Stretch з групи Time/Pitch, яка знаходиться в меню Effects. Якщо вам потрібно однакове зміна темпу на всьому музичному фрагменті, клікніть по вкладці Constant Stretch.
3
Для того щоб при зміні темпу не змінювалася тональність, виберіть в полі Stretch Mode пункт Time Stretch. Для зміни темпу відрегулюйте параметр Stretch за допомогою повзунка. Для збільшення темпу пересуньте регулятор вліво, для уповільнення - вправо. Якщо виставити для параметра значення, рівне ста відсоткам, темп залишиться незмінним.
4
Замість зміни параметра Stretch можна змінити параметр Ratio, ввівши з клавіатури нове значення. Для збільшення темпу значення Ratio повинно бути менше ста, для уповільнення - більше.
5
Якщо при збільшенні темпу ви орієнтуєтеся на довжину кінцевого файлу, можете ввести необхідну тривалість в секундах в поле Length.
6
Якщо при зміні темпу вам потрібно змінити тональність звуку, виберіть в полі Stretch Mode пункт Resample і налаштуйте темп музичного фрагмента за допомогою параметрів Stretch, Ratio або Length. Для зміни тональності виберіть величину із списку Transpose. Як можна здогадатися, значення, поряд з якими стоїть знак дієза, підвищують тональність на вказану кількість півтонів. Значення зі знаком бемоля знижують тональність.
7
Фільтр Stretch дає можливість плавної зміни темпу музичного уривка. Налаштувати така зміна можна на вкладці Gliding Stretch, вказавши значення параметрів Stretch, Ratio, Length і, якщо потрібно, Transpose для початку і кінця музичного уривка.
8
Оцінити результат застосування налаштувань можна, натиснувши на кнопку Preview. При необхідності змініть установки. Якщо ви отримали той результат, який був потрібний, натисніть на кнопку ОК.
9
Збережіть змінений файл командою Save As або Save Copy As з меню File.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1LTzmFh-k2Q
Зверніть увагу
Ви задалися питанням: Як змінити темп музики? На нашому порталі Ви без особливих зусиль знайдете наіподробнейшім інструкцію для здійснення задуманого. Якщо вам потрібно однакове зміна темпу на всьому музичному фрагменті, клікніть по вкладці Constant Stretch. 3. Для того щоб при зміні темпу не змінювалася тональність, виберіть в полі Stretch Mode пункт Time Stretch. Для зміни темпу відрегулюйте параметр Stretch за допомогою повзунка.
Корисна порада
Це не криза музики, а відображення в ній кризи нашого часу. Прагнення змінити музику настільки ж абсурдно, як і поведінка лікаря, який хоче усунути симптоми замість лікування хворого. Отже, сучасну музику не "вилікувати" ніякими зусиллями Темп. Вибір відповідного темпу виконання або встановлення взаємозв'язків між темпами в багатоприватних творах або в опері - одна з основних проблем в музиці взагалі. В античній Греції і в монодії раннього середньовіччя все виглядало абсолютно інакше.
Під темпом пісні мається на увазі швидкість проходження музичного процесу. Темп є абсолютною швидкістю виконання музичного твору. Саме слово походить з італійської мови і позначає слово «час».
Вам знадобиться
  • - програма Time Factory;
  • музичний файл.
Інструкція
1
Завантажте музичний файл тієї пісні, темп якого ви хочете прискорити. Для цього у верхній панелі програми виберіть вкладку «Файл» і натисніть на неї лівою кнопкою миші. У вікні, виберіть перший рядок «Відкрити аудіофайл». З'явиться вікно огляду папок і файлів, що містяться на вашому комп'ютері. Виберіть потрібну директорію, де розташовується пісня, виділіть її та натисніть на кнопку «Відкрити».
2
На панелі, що з'явилася інструментів програми натисніть на кнопку «Динаміка». З'явиться вікно редактора, де в лівому верхньому куті знаходяться перемикачі формантов, тональності і темпу, а нижче розташовуються музичні доріжки, тимчасова шкала і процентна шкала.
3
На часовій шкалі музичної доріжки виберіть і відмітьте клацанням миші область, з якої починатиметься прискорення темпу.
4
Переведіть процентну шкалу в режим, при якому вона буде показувати кількість ударів в хвилину. Для цього, на верхній панелі програми натисніть на вкладку «Вид» і в випадаючому вікні клікніть на останню сходинку, а потім поставте галочку навпроти рядка «Кількість ударів в хвилину».
5
В обраній галузі прискорення темпу поставте крапку, з якої почнеться зміна темпу, якшо лівою кнопкою миші. З'явиться діаграма прискорення, яку ви можете змінювати за вашим бажанням. Залежно від того, наскільки швидкий темп вам потрібен. Для цього, розтягуйте або стискайте діаграму.
6
Щоб запустити перерахунок темпу з новими параметрами, натисніть на кнопку з трикутником і блискавкою, розташовану на верхній панелі програми.
7
По закінченні процесу перерахунку прослухайте результат, натиснувши на кнопку відтворення, позначену трикутником.
8
Збережіть лог-файл, вибравши на верхній панелі програми вкладку «Файл» і натиснувши на кнопку «Зберегти настройки динаміки». У вікні вкажіть шлях збереження та натисніть на кнопку «Зберегти». На панелі програми поруч з кнопкою «Динаміка» з'явиться галочка.
9
У самому низу програми розташована кнопка «Запуску процесу обробки». Натисніть її. Тепер файл повністю оброблений, а темп прискорення змінений.
10
Збережіть пісню, вибравши на верхній панелі вкладку «Файл». У вікні виберіть рядок «Зберегти як» і вкажіть шлях до директорії збереження файлу.
Зверніть увагу
Не використовуйте інші формати файлів, окрім «.wav», так як програма їх не відтворює.
Корисна порада
Зберігати лог-файл найкраще в ту ж папку, де знаходиться вихідний файл. Це допоможе уникнути помилок в процесі обробки.