Як зробити загальний скидання телефону.

Купуючи був у вжитку смартфон, корисно здійснити в його відношенні так званий загальний скидання. Це дозволить уникнути неполадок у його роботі, викликаних шкідливим програмним забезпеченням, яким міг випадково заразити телефон попередній власник.
Інструкція
1
У разі якщо придбаний вами апарат не здатний запуститися без SIM-карти, встановіть її в нього.
2
Увімкніть живлення телефону. Повністю зарядіть його акумулятор. Пам'ятайте, що якщо під час здійснення процедури загального скидання він несподівано вимкнеться через розряду батареї, це загрожує йому майже незворотним виходом з ладу. Повернути такому телефону працездатність зможе тільки співробітник ремонтного підприємства, у якого є спеціальний програматор.
3
Повністю переконайтеся в тому, що апарат не містить даних, необхідних вам або попередньому власникові. Якщо такі дані є, зробіть їх резервну копію будь-яким способом, наприклад, перенісши через кабель в персональний комп'ютер або через Bluetooth в інший телефон. Ті дані, які є власністю власника телефону, а не вашої, після передачі йому в обов'язковому порядку потім видаліть зі всіх належних вам носіїв і пристроїв.
4
Пам'ятайте, що після повного скидання з телефону можуть пропасти всі програми сторонніх розробників, які не входять до складу прошивки. Виняток становитимуть лише ті з них, які встановлені не в пам'ять апарату, а на карту пам'яті, та й то не завжди.
5
Перейдіть на сайт, адреса якого наведено в кінці статті. Виберіть на ньому спочатку виробника свого телефону або платформу, на якій він працює, а потім - конкретну модель апарату.
6
Для деяких телефонів існує два способи повного скидання. Один з них передбачає разом з поверненням до заводських установок форматування вбудованої флеш-пам'яті (за винятком тієї її частини, де зберігається прошивка), а інший - ні. Виберіть той з них, який вам підходить. Пам'ятайте, що якщо вбудовану пам'ять не відформатувати, віруси можуть залишитися в апараті.
7
Під час форматування не намагайтеся вимкнути телефон, не натискайте на ньому ніяких клавіш, які не відключайте зарядний пристрій, не знімайте акумулятор. Просто чекайте.
8
Після виконання загального скидання запишіть у телефон необхідні дані (наприклад, контакти), здійсните настройки тим, профілю, встановіть бажані додатки (найкраще - безкоштовні).