Як зробити зачіску на бал.

Бал, за яким би нагоди він не проводився, зазвичай стає важливою подією в житті дівчини. Адже це свято і хороша можливість відчути себе по-справжньому жіночною. І не менш, ніж сам захід, важлива підготовка до нього, наприклад, вибір зачіски.
Вам знадобиться
  • - лак для волосся;
  • - мус;
  • - шампунь;
  • - бігуді або плойка;
  • - шпильки, заколки та інші прикраси.
Інструкція
1
Виберіть зачіску, яку ви хочете зробити. Вона залежить від різних факторів, у тому числі від вашого смаку і доречності на конкретному святі. Якщо організовується тематичний бал, подумайте, як адаптувати вашу зачіску до загальної тематіке.Вашему натхненню можуть допомогти картинки з модних журналів XIX століття. Зачіски звідти будуть особливо доречні на балу в класичному стилі, в поєднанні з пишним платтям. Ілюстрації подібного роду можна знайти або в збірниках з історії костюма, або на різних інтернет-сайтах.
2
Перед початком процесу вимийте голову. Якщо хочете більш радикально змінити свій стиль, скористайтеся шампунем з тонуючим ефектом. Далі, якщо ви хочете завити волосся, накрутіть їх на бігуді або скористайтеся плойкою. Перед цим волосся краще змастити мусом для фіксації майбутніх кучерів.
3
Найбільше варіантів бальних зачісок є для довгих і дуже довгого волосся. Хорошим варіантом може стати наступна ідея: зробіть гладкий прямий проділ на маківці, потім на потилиці сформуйте невеликий вузол, але половина довжини волосся повинна залишитися вільною. Завийте решту волосся так, щоб вони перетворилися в три-чотири локона - «ковбаски». Побризкайте зачіску лаком для додаткової фіксації.
4
Якщо у вас довге волосся із градуйованою стрижкою, спробуйте наступний варіант зачіски: обер волосся у високу шишку, залишивши короткі пасма біля скронь. Завийте їх і як слід зафіксуйте мусом або лаком. Таким чином, у вас вийде зачіска в стилі «ампір».
5
Для короткого волосся використовуйте наступний метод: зробіть укладку, відповідну до вашої стрижці, а на додаток до цього прикрасьте зачіску блискітками, оригінальними шпильками або ободком з штучними квітами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LyKVX6rUN3Q
Зверніть увагу
Зачіска повинна насамперед підходити до сукні. Але при цьому потрібно дотримуватися і деякий баланс, приклад якого можна помітити з історії костюма. У той період, коли плаття були найбільш яскравими і пишними, зачіски ставали скромніше, і навпаки.
Традиції поступово повертаються, і тепер дискотеки, а також інші танцювальні вечірки не йдуть ні в яке порівняння з справжніми пишними балами . На таких балах є всі атрибути часів, коли були головною можливістю світських виходів для дам і знайомства з прекрасною статтю для кавалерів. Бали нинішні - не менше розкішні, і потрапити на них бажають всі, хто любить танцювати і як риба в воді, почувається в обстановці загального веселощів. На сьогоднішній день в Москві проходить дуже багато найрізноманітніших балів, на які запрошують cвет суспільства. Як же потрапити на такі торжества?
Інструкція
1
На одному з найграндіозніших балів - Віденському балу, передбачається участь дебютанток. Молоді дівчата віком від 18 до 22 років традиційно відкривають бал. Правда щоб потрапити в їх число, потрібно вміти ідеально танцювати бальні танці, а саме лівобічний вальс.
2
Звичайно ж, найпростіший спосіб поїхати на бал - це отримати запрошення на такий захід. Однак, як правило, більшість таких заходів проводяться з благодійною метою, відповідно і запрошення на такі танці стоять вельми дорого. Якщо в засобах ви не обмежені, то запрошення завжди можна придбати через інтернет, а також у вільному продажу.
3
Деякі бали, наприклад, традиційний Пушкінський бал, що проходить в музеї імені А.С. Пушкіна, передбачають не дуже велика кількість присутніх. Відповідно, квитки поширюються виключно через різні організації, що мають відношення до даного заходу. Тому на таке торжество потрапити не дуже просто.
4
Можна, звичайно, отримати запрошення через знайомих, наприклад, постаратися роздобути посвідчення журналіста. На деякі урочистості представників преси впускають без запрошень. Може підійти і посвідчення фотографа періодичного видання
5
Однак не забувайте, що присутність на балу передбачає відповідність стилю заходу. Тобто для жінок обов'язково бальне плаття, для чоловіків - відповідні костюми. Без такої екіпіровки на бал потрапити навряд чи вдасться.
6
Ну і звичайно ж, охочі опинитися на справжньому балу повинні вміти танцювати, інакше вся принадність балу залишиться недосяжною. На балах, як правило, танцюють вальси, мазурку, кадриль та інші характерні для часів балів танці. Так що, опинившись серед щасливчиків, постарайтеся уявити себе у всій красі.