Як захистити свій будинок від пожежі.

Кожна людина намагається захистити свій будинок від різних неприємностей, а особливо від пожежі. Адже саме розбурханий вогонь є головним винуватцем того, що багато власників власних будинків залишаються без даху над головою. Щоб захистити своє житло від загоряння, його господар повинен докласти до цього чимало зусиль.
Інструкція
1
У першу чергу обробіть свій будинок спеціальними хімічними препаратами - антипіренами. Незважаючи на те, що захистити ваше житло від пожежі на 100% ці речовини не здатні, особливі властивості їх можуть перешкодити швидкому поширенню вогню. А отже, у вас з'являться кілька зайвих хвилин, протягом яких вам, можливо, і вдасться впоратися з пожежею.
2
Щоб захистити дерев'яний будинок від пожежі, обробіть його протипожежної просоченням, придбати яку можна в будь-якому будівельному магазині. У разі пожежі вона затримає різке загоряння дерева, не давши вогню поширитися по всьому будинку.
3
Обов'язково придбайте для свого будинку пожежний щит, в комплектацію якого входять всі необхідні для первинних заходів боротьби із загорянням інструменти: багор, лом, лопата та інші. Саме такий нехитрий набір потрібно мати в кожному будинку, щоб збити полум'я.
4
Частою причиною виникнення пожеж в будинках є замикання електропроводки. Не витримуючи сильних навантажень, вона, як правило, починає плавитися і горіти. Тому кожен електричний прилад, що споживає велику кількість енергії, забезпечте окремим кабелем, підключеним безпосередньо до електричного лічильника.
5
Самим пожежонебезпечним способом прокладки проводки є відкритий, коли дроти кріпляться зовні, уздовж стін. Скористайтеся краще другим, закритим, способом. Його принцип полягає в тому, що всі дроти ховаються в стінах або під підлогами будинку і закриваються гофрами.
6
Більшість власників приватних будинків просто не уявляють своє життя без каміна або печі. Довірте установку цих досить-таки пожежонебезпечних пристроїв фахівцеві, що знає толк у своїй справі. Користуйтеся каміном і піччю вкрай обережно, дотримуючись усіх правил техніки безпеки.
7
Пам'ятайте, що відшкодувати збиток в результаті спалаху вдома ви зможете тільки в тому випадку, якщо вчасно застрахуете своє житло від пожежі.