Як провести викуп на весіллі.

Весілля - одна з найприємніших подій, що трапляються в житті. І невід'ємною його частиною є викуп. Цей звичай не втратив своєї актуальності. Тільки тепер жених в жартівливій формі долає різні конкурси, а не розплачується за наречену худобою.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - воздущних кульки;
  • - кольоровий картон;
  • - маркери/фломастери;
  • - голка;
  • - плакати.
Інструкція
1
Розподіліть обов'язки між подружками нареченої. Як правило, викуп готує свідок, однак ніхто не забороняє їй попросити допомоги в інших гостей з боку нареченої. Підготовка пройде швидше і простіше, якщо в ній будуть брати участь кілька осіб. Так, хтось відповідатиме за частину викупу перед під'їздом, хтось оформить сходову площадку, хтось підбере всі необхідні для викупу предмети і т.д.
2
Виберіть сценарій для викупу. Ви можете знайти готовий варіант в інтернеті, журналах або книгах. Там описані не тільки конкурси і випробування для нареченого і його друзів, а й слова, які ви повинні говорити. Найчастіше викуп присвячується якійсь одній темі, наприклад, піратською, народної та т.д.
3
Придумайте сценарій для викупу самостійно. По-перше, у вас з'явиться більше свободи у виборі конкурсів, а по-друге, ви зможете зробити такий викуп, який буде підходити саме вашим молодятам. Дізнайтеся, чи є у них спільні захоплення і приступайте до продумування сценарію.
4
Починайте викуп перед під'їздом. Тут можна змусити нареченого кричати в віконце своєї коханої, визнаватися їй у коханні, співати пісні. А якщо щось виходити не буде, то нареченому доведеться платити подружкам нареченої, щоб його пропустили далі.
5
Прикрасьте під'їзд. Прикрасами можуть стати кульки, всередину яких потрібно покласти записочки з варіантами відповідей на запитання: «Чому ви одружитеся». Дайте нареченому голку, і нехай він лопне той кулька, який йому подобається найбільше. Якщо відповіді не вірний, наприклад: «за розрахунком» або «по зальоту», то жених повинен заплатити. Так продовжується до тих пір, поки не буде лопнуть потрібний кульку.
6
Прикрасьте драбину сердечками, на яких напишіть значущі для молодят дати. Ними можуть бути день знайомства, день народження нареченої, розмір кільця і т.д. На кожну сходинку покладіть по одному сердечку. Наречений може піднятися тільки після того, як скаже, що означає це число. Якщо він помилився або не може пригадати, то доведеться платити.
7
Заморозьте ключ від квартири нареченої. Для цього залийте його водою і покладіть на ніч у морозильну камеру. Скажіть нареченому, що він повинен довести вам, що його любов все розтопить на своєму шляху. Після того як ключ буде в руках нареченого, привітайте його з тим, що він впорався з усіма випробуваннями і що вам не шкода віддавати свою подругу в такі руки.
Корисна порада
Тут наведено кілька типових конкурси, які проводяться на викуп. Ви можете придумати щось оригінальне. Головне, щоб це було весело і цікаво.