Як отримати світло-русявий колір. зміна кольору волосся від світло-до темно.

Міняти щось у власному образі - улюблене заняття багатьох жінок. Особливо, це стосується зміни кольору волосся. Але якщо змінити відтінок локонів всього на тон або два не так вже складно, то щоб брюнетці стати, наприклад, світло-русою, доведеться провести кілька сеансів фарбування в салоні.
Вам знадобиться
  • - лимонний сік;
  • - ромашка.
Інструкція
1
Якщо волосся не пофарбовані, а їх відтінок від темно-русявого до русявого, то злегка освітлити пасма можна за допомогою народних засобів. Наприклад, додавайте в кондиціонер або шампунь лимонний сік або ромашку. Швидкий і чудовий ефект освітлення можна отримати, поєднавши використання соку лимона і сонячних променів. Видавіть з трьох лимонів сік і додайте трохи води (співвідношення 3 до 1). Нанесіть на волосся суміш, і побудьте якийсь час на сонці. Локони цим способом можна освітлити на пару тонів, однак сказати точно, який результат буде отриманий, не можна, тому як необхідно враховувати і натуральний колір пасом, і особливості волосся.
2
Якщо у вас колір волосся натуральний, при цьому не занадто темний, то достатньо один раз знебарвити локони, а потім пофарбувати їх відтінкові фарбою попелястих відтінків. Краще всього виглядатимуть попелясто-русявий, світло-русявий або звичайний попелястий.
3
Власницям слабких і ламких волосся краще не починати свій шлях до русявим локонами через освітлення. Для початку проведіть звичайне мелірування темних пасм, а потім вже офарблюйте обраної фарбою. Цей метод більш щадний, а результат вам точно сподобається, адже за рахунок того, що освітлюватися волосся буде по-різному на темних і мелірованого локонах, колір волосся вийде більш цікавим і насиченим, з ефектними переливами.
4
Якщо ж ваше волосся було не раз пофарбовані, то зробити їх світло-русявим навряд чи вдасться самостійно. Після фарбування ви отримаєте різні відтінки на коренях волосся і на забарвлених пасмах. Тому варто звернутися в салон і провести змивку попереднього забарвлюючого кошти. Тільки після неї можна фарбуватися в світло-русявий. До того ж, майстри шляхом міксуванням різних відтінків зазвичай отримують колір, якого немає в стандартній палітрі фарб.
5
Якщо ви вже отримали бажаний світло-русявий відтінок, то в період між фарбування бажано мити волосся шампунем відтінку. Крім того, полощіть волосся після миття ромашковим відваром - він не тільки зміцнить коріння і саме волосся, а й сприятиме природному освітленню.