Як зустрічати Новий рік за фен-шую.

Фен-шуй - це мистецтво правильної організації свого життєвого простору. З недавнього часу ця древня східна наука міцно увійшла в повсякденне життя багатьох росіян. За правилами фен-шуй облаштовують квартиру і робоче місце, переставляють меблі і правильно розміщують сувеніри та фотографії. Щоб у новому році доля балувала щастям, багатством і здоров'ям, використовуйте правила фен-шуй при зустрічі головного свята року.
Інструкція
1
Вимийте вікна та двері, приберіть все зайве: великі квіти з підвіконня і гірлянди з вхідних дверей. Дозвольте вуличного світлу безперешкодно проникати в квартиру. Адже згідно фен-шуй, саме через вікна і двері проходить в будинок сприятлива енергія ци, яка приносить здоров'я і успіх у справах. Подбайте про те, щоб на її шляху не було ніяких перешкод.
2
Проведіть перед Новим роком генеральне прибирання. Позбавтеся без жалю від забутої одягу, прочитаних газет та інших непотрібних речей. Мотлох та безлад - це затори на шляху доброчинної енергії. Звільніть простір свого житла для енергії розвитку та здійснення бажань у Новому році.
3
Зробіть невелику перестановку в будинку перед Новим роком. Або, якщо є бажання і можливості, глобально поміняйте всю обстановку. По фен-шуй зміна обстановки вивільняє багато позитивної енергії, яка впливає на здоров'я та удачу в справах.
4
Сервіруйте круглий або овальний стіл для новорічного застілля. Якщо у вас є тільки прямокутний стіл, постарайтеся приховати гострі кути під складками скатертини. Кругла форма столу символізує благословення неба. Тому зустрічаючи за таким столом Новий рік, ви залучаєте до себе процвітання і успіх. На столі має бути красива посуд і достаток смачних і ситних страв. Постарайтеся поставити стіл так, щоб гостям не довелося торкатися стін і меблів, протискуючись до столу.
5
Поставте новорічну ялинку в південному куті кімнати. Прикрасьте ялинку вогнями, гірляндами і яскравими прикрасами. Її сяйво підтримає вогняного Фенікса і приверне позитивну енергію янь. І тоді Новий рік обов'язково принесе успіх і радість. Покладіть під ялинку мандарини, горіхи і гранати. Це символи багатства і достатку. Не доводьте ялинку до обсипається стану. Разом з голками, що впали з ялини, буде йти енергія з вашого будинку. Тому, якщо ви любите залишати ялинку до китайського Нового року, то придбайте штучне новорічне дерево.
6
Прикрасьте будинок перед святом. Сріблясті легкі гірлянди і ліхтарики на меблів і світлі сніжинки на стінах наповнять будинок настроєм свята і залучать чудодійну енергію ци. Не вішайте гірлянди над дзеркалом - це може привести до сварок в будинку. Від прикрас над ліжком у спальні теж краще відмовитися. Інакше будете почувати себе втомленими і розбитими.