Як намалювати пароплав.

Для того щоб намалювати пароплав, необхідно знати, що це судно складається з декількох нижніх і верхніх прогулянкових палуб і оснащено великими трубами. Деякі пароплави мають гребні колеса, вони розташовані по бортах або під кормою пароплава.
Інструкція
1
Почніть з олівцеві нариси. Намалюйте корпус судна, його для простоти можна розділити на три частини. Нижня частина, яка виступає з води, найбільша, вона має вигляд прямокутника, якщо дивитися на пароплав збоку. Одна з бічних сторін цього прямокутника трохи скошена і нависає над водою. Зобразіть на цій частині пароплава безліч ілюмінаторів, розташуйте їх в правильному порядку один над іншим. Залежно від класу судна таких «поверхів» може бути до десяти.
2
Зобразіть другу частину пароплава, вона теж має прямокутну форму, вона розташована приблизно посередині нижньої частини, і відкриває ніс і корму пароплава. Це палуби першого класу. По бічних сторонах цієї частини судна розташовані прогулянкові навіси, а ілюмінатори замінені на цілком звичайні вікна. Намалюйте кілька таких «поверхів», але пам'ятайте, що їх кількість значно менша, ніж палуб економ класу.
3
Забезпечите пароплав третьою частиною - трубами. Зверніть увагу, що їх висота повинна бути значною, вона становить приблизно три-чотири палуби, в іншому випадку все подорожують задихнулися б в диму, який валить з труб. Кількість труб ви можете вибрати будь-яке, але не перестарайтеся. Наприклад, у «Титаніка» було чотири труби, а адже це був найбільший пароплав свого часу.
4
Намалюйте щогли в носовій частині пароплава і на кормі. Вони потрібні не для того, щоб кріпилися вітрила, до них кріпляться антени, кабелі, засоби безпеки. Простягніть дроти від щогли до рубки капітана, вона розташована в передній частині верхніх палуб.
5
Раскрасьте труби пароплава чорним і білим, нижню частину судна також зробіть чорної, а для верхніх палуб використовуйте білий колір. Доповніть малюнок деталями. Дайте пароплаву назва, намалюйте якоря, розташуйте на палубах подорожуючих. Зобразіть чорний густий дим, і пароплав готовий до плавання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Rk8zkijgCCQ