Як відрізнити підроблений срібло. чи може срібло залишати темний слід на шкірі.

Вироби з срібла можна носити в будь-якому віці і в будь-якій обстановці. Срібло доречно і на званій вечері, і в робочому офісі. До того ж воно красиво, вишукано і романтично. Недарма у цього благородного металу так багато шанувальників. Правда є і зворотна сторона такої популярності. Срібло підробляють навіть частіше, ніж золото. Але є методи, за допомогою яких ви легко розпізнаєте підробку.
Інструкція
1
Покрутіть срібну штучку в руках пару хвилин. Огляньте долоні. Якщо ви чіпали підробку або неякісне срібло з великою домішкою цинку, то на руках залишаться темні сліди. Справжнє високоякісне срібло темних плям на шкірі не залишає.
2
Очистіть ретельно невелику поверхню срібного вироби та мазні це місце йодом. Бажано робити це під прямими сонячними променями. Срібло темніє від йоду на сонці. Якщо з виробом не відбулося ніяких змін, то ви - щасливий володар підробки.
3
Зробіть невелику подряпину на якому-небудь непомітному місці срібною штучки. Якщо це підроблене срібло, то тонка срібна плівка сповзе і під нею прогляне червонуватий метал. Правда таким способом можна виявити тільки підробку з латуні.
4
Опустіть срібне колечко в окріп буквально на секунду, а потім обережно доторкніться до нього. Якщо срібна річ ледь тепла, то значить це підробка. Срібло нагрівається практично миттєво.
5
Натріть срібло звичайним шкільним білою крейдою. Якщо крейда не змінив колір, то у вас в руках підробка. Після контакту з сріблом крейда чорніє.
6
Піднесіть срібну штучку до срібла. Якщо це проста металева підробка, то вона прилипне до магніту.
7
Спробуйте зігнути срібний виріб, якщо це, наприклад, ложка або тонка кришка від шкатулки. Річ зі срібла повинна легко згинатися і не пружинити.
8
Понюхайте срібний виріб. Срібло має відмітний і вельми специфічний запах. Підробки з металу сильним запахом не володіють. Але цей спосіб підходить тільки людям з хорошим нюхом і тим, хто не зловживає курінням.
9
Намажте виріб звичайної сірчаної маззю. Її можна купити в будь-якій аптеці. Зачекайте пару годин, а потім видаліть мазь серветкою. Якщо вони не поміняло колір або набула рудуватий відтінок, то перед вами підробка. Срібло після сірчаної мазі чорніє.
Виявляється, особливо часто підробляють, виключаючи духи і сумки, саме годинник . Користуючись тим, що для сучасної людини вони є показником респектабельності і благополуччя, нечисті на руку виробники намагаються видати підроблені годинник поганої якості за справжній швейцарський чи японські годинник .
Інструкція
1
Перше, що вас має насторожити - недостатньо висока ціна. Якщо вам кажуть, що якісні фірмові годинник коштують менше тисячі рублів, це може означати тільки одне - вас намагаються обдурити і всучити підроблене виріб.
2
Щоб у цьому переконатися, огляньте ремінець годин. Якщо на шкіряному ремінці криві стежки або стирчать нитки, значить, ваші підозри обгрунтовані. У разі металевого браслета зверніть увагу на циферблат.
3
Пильно розгляньте годинник . Підробку можна розпізнати за якістю нанесення цифр і ліній, а також по нерівному ходу секундної стрілки.
4
Понюхайте річ. Дізнатися дешеві неякісні годинник іноді можна навіть по різкому неприємному запаху.
5
Звертайте увагу на деталі, наявність або відсутність яких означатиме підробку. Майте на увазі, що просто подивитися на годинник буває недостатньо. Наприклад, інкрустацію дорогоцінним камінням можна перевірити, провівши по ній пальцем - справжні камені кріпляться на однаковій глибині, при цьому немає елементів, за які палець міг би зачепитися.
6
Перш ніж робити покупку, перевірте у продавця наявність сертифікату якості. Цей сертифікат повинен містити не тільки ім'я майстра, але його підпис. Крім того, у ньому вказується країна-виробник деталей і фурнітури. Зверніть увагу, що справжні годинник не можуть збиратися з деталей, виготовлених в різних країнах.
7
Варто сказати і про фірмову написи, яка повинна бути однаковою на годиннику і сертифікаті. Так, годинник зі Швейцарії підписуються "Swiss Made" або "Swiss Movement". Відсутність або помилкове написання вкаже на те, що годинник не є справжніми.
Корисна порада
Варто сказати, що висока вартість не завжди є гарантією якості. Тим більше, що деякі підробки дуже важко на перший погляд відрізнити від оригіналу. Одна з порад, яку можна дати - уважно вивчити вподобану вам модель годинника на сайті компанії, яка цю модель виробляє.