Як намалювати березу. до чого призводять намальовані берези на воротах.

Береза, звичайно, зростає не тільки в Росії, але саме символом нашої країни вважається вже не одне сторіччя. Красива, струнка, біла, з сережками - вона так мила погляду. Хочеться дивитися на берези частіше, але ж далеко не в кожного під вікном мається березовий гай. Але це не біда, адже берізки можна і намалювати. Для цього існує величезна кількість технік, і деякі з них ви можете знайти в цій статті.
Інструкція
1
Спосіб 1.Нарісуйте кілька довільних вертикальних ліній. Не журіться про їх акуратності і товщині - нехай у нас буде декілька різних дерев. Тепер уважно подивіться, де стовбури вийшли тонше, якщо це необхідно, переверніть аркуш догори ногами. Дерева повинні бути тонше у верхівки і товщі біля основи. Проміжки між деревами зафарбуйте довільним фоном, наприклад, блакитним під колір неба. Тепер нанесіть головний відмітний знак берези - смужки. Нанесіть їх по черзі, то з одного боку, то з іншого. Намітьте довільно листя, нехай вони розташовуються хаотично і будуть різного цвета.Далее додавайте все більше і більше штрихів, позначаючи листя. Робіть це до тих пір, поки вас не влаштує результат.
2
Спосіб 2.Крівой лінією позначте обриси косогору. Вертикальними лініями позначте стовбури деревьев.Стволи дерев розфарбуйте різними кольорами. Нехай кольором будуть заповнені стовбури по краях, а в центрі залишаються білими. Верхній фон і проміжки між деревами розфарбуйте зеленим цветом.Возьміте зелений колір більш світлого тону і довільно позначте на тлі світлі плями. Візьміть темно-зелений колір і заповните їм залишилися порожні промежуткі.Теперь потрібно розфарбувати нижню частину. Для неї використовуйте найрізноманітніші кольори, чергуйте їх по яскравості, чергуйте темні і світлі ... Загалом, робіть все, що душі угодно.Теперь чорним кольором нанесіть смужки на берези і на все, що їх оточує. Тепер зафарбуйте лінію, яка означала у нас контур косогору - сховайте її за відповідними кольорами.
3
Спосіб 3.Ви можете спробувати намалювати подібну гай, але тільки різні кольори нехай розташовуються між березами, а самі стовбури будуть канонічними - білими з смужками.
4
Спосіб 4.Рісовать будемо фарбами (акварельними і гуашшю) і пензликом. Пензликом намочіть аркуш паперу. Світло-зеленої і жовтої фарбами намалюйте силует берези. Дайте повністю висохнуть.Теперь білої гуашшю намалюйте стовбур берези і гілки поверх силуету. Після того, як гуаш висохне, чорним фломастером обведіть ствол і гілки, намалюйте полоскі.Тёмно-зеленою фарбою поставте кілька точок-листя, обведіть хвилястою лінією по контуру всю березу. При бажанні можете намалювати декілька таких дерев.
5
Ось вам кілька способів малювання берези на вибір. Ви можете придумати якусь свою техніку і створити красивий малюнок. Удачи вам!
Зверніть увагу
Як намалювати березу орієнтуючись на верхні похилі лінії, від наміченої точки на осі ствола проводимо легкі штрихові лінії, що визначають напрямки трьох основних відгалужень. 3. На основній осьової лінії відзначаємо місця розгалуження стовбура берези і відгалужень на осях бічних гілок.
Корисна порада
Поетапне малювання берези. Почати малюнок необхідно з проведення допоміжних ліній, які повинні зображати майбутній стовбур і сходитися в вершині дерева. Необхідно врахувати, що ці дерева досить стрункі, тому підстава ствола не повинно бути занадто товстим, крім того, це дерево, як правило, не має яскраво виражених вигинів.