Як відзначити ювілей фірми. Як цікаво привітати з днем ??утворення організації.

Ювілей фірми - це найголовніше корпоративний захід, адже на ньому присутні не тільки співробітники фірми, а й партнери, клієнти, а може і представники засобів масової інформації. Це особлива сторінка в історії будь-якої компанії і торжество повинно бути організовано і проведено на найвищому рівні.
Інструкція
1
Насамперед добре продумайте програму майбутнього свята, щоб не обділити увагою і не образити жодного співробітника. Тому під час поздоровлень не тільки назвіть найуспішніших і найталановитіших, але і не забудьте підтримати і інших.
2
Розробіть сценарій з урахуванням інтересів все запрошених. Запросіть зірок, публічних людей.
3
Складіть розважальну програму з продуманим підбором конкурсів і вікторин: жартівливе анкетування, анонімне опитування «Фірма очима співробітників», «Портрет шефа», вручення цінних подарунків найвідповідальнішим співробітникам і маленьких презентів новачкам, посвята новачків у співробітники фірми.
4
Якщо ви хочете провести корпоратив за межами офісу, виберіть найбільш підходящий вам за ціною, якістю обслуговування і розмірам ресторан, банкетний зал, базу відпочинку або відкриту площадку.
5
Проконсультуйтеся з фахівцями щодо найбільш оптимального меню, яке б максимально підходило смакам всіх гостей.
6
Займіться оформленням приміщення або майданчики, де проводитиметься свято: розвісьте повітряні кульки з логотипом фірми, розставте по периметру приміщення великі вази з квітами, зробіть виставку фотографій співробітників, партнерів і клієнтів, продукції і важливих моментів у житті компанії. Кожну фотографію краще вставити в красиву рамочку.
7
Якщо ви плануєте концертну програму, подбайте про технічне забезпечення. Знайдіть фахівців з установки світла, звуку і оформленню сцени.
8
Під час свята проводите фото- і відеозйомку. Це не тільки потрапить в архів компанії, але і надовго залишиться в пам'яті співробітників.
9
Заключним акордом такого корпоративного заходу зможе стати феєрверк і барвисте лазерне шоу.