Як відправити багаж в Україні.

Якщо ви збираєтеся їхати в Україну, подбайте заздалегідь про те, щоб ваш багаж був доставлений своєчасно, у повній цілості. Залежно від мети вашої подорожі, вам доведеться оформляти певний пакет документів.
Інструкція
1
Якщо ви їдете в Україну на ПМЖ, у вас повинні бути на руках не тільки багажні квитанції, але і закордонний паспорт з відповідною відміткою, щоб у митної служби не виникло зайвих питань з приводу кількості місць багажу та його габаритів. Вам можуть знадобитися і інші документи, а саме: - листок вибуття; - довідка з ВВІР України, підтверджує те, що ваші документи для отримання посвідки на проживання були прийняті; - вид на проживання.
2
Перед тим як оформити і оплатити багажні квитанції, задекларуйте свої особисті речі. Це необхідно зробити і в тому випадку, якщо ви самі супроводжуєте свій багаж, і в тому, якщо пересилаєте його яким-небудь видом транспорту за домовленістю з автомобільною фірмою-перевізником, залізничної службою, авіакомпанією. У осіб, відповідальних за доставку ваших речей повинні матися на руках всі документи на вантаж (чеки, рахунки, квитанції). Задекларувати особисті речі можна в письмовому вигляді або повідомити про це митникам в усній формі. Податком ваш багаж обкладатися не буде.
3
Якщо ви збираєтеся виїхати в Україну на відпочинок або в гості до родичів і хочете вивезти пристойну кількість багажу, у вас може не вийти переконати митницю в тому, що все це - ваші особисті речі. Тому щоб уникнути штрафів при огляді, вкажіть у вантажній митній декларації їх реальну вартість, отримаєте прибуткової ордер і сплатите всю суму податків, мит і зборів. Візьміть квитанцію, яка вам буде потрібно для проходження митного контролю.
4
Точно так же вам слід вчинити, якщо ви збираєтеся експортувати якісь товари в Україну. З тією тільки різницею, що вам доведеться довести, що саме ви є їх виробником або офіційним його представником. Для цього вам буде потрібно пред'явити співробітникам митної служби рахунок-фактуру та довідки з податкових органів.