Як прибрати зайву вагу з боків.

Для багатьох жінок і чоловіків завжди була актуальною проблема жирових складок в області боків. Щоб позбутися цього дефекту в фігурі, потрібно виконати цілий комплекс завдань, який сприятиме поліпшенню зовнішнього і внутрішнього стану.
Вам знадобиться
  • - здоровий раціон;
  • - спортивна форма;
  • - тренажерний зал;
  • - скакалка.
Інструкція
1
Оцініть критично щоденний раціон. Якщо у вас існує проблема зайвої ваги в області боків, то це ознака невеликого ступеня ожиріння. Це означає, що кількість калорій, яке надходить в організм, більше, ніж йому потрібно. Жири просто не встигають витрачатися і йдуть в прошарок.
2
Їжте більше здорової їжі, такий як овочі, бобові, будь-якого роду злакові, фрукти і т.д. Не вживайте більше шкідливих продуктів, такіхкак фастфуд, смажене м'ясо, напівфабрикати, газовані напої та ін. Також пийте більше чистої води. Це допоможе звільнити внутрішні органи від шлаків і токсинів, які найчастіше призводять до зайвої ваги.
3
Виконуйте розминочні вправи щоранку. Перед основним навантаженням протягом дня рекомендується робити кілька простих дій, які дозволять спалити трохи калорій і збадьориться. Ось які вправи будуть корисні: нахили вперед і назад, «млин», прогини, махи руками, шпагати, прес. Виконуйте кожне з них по 20 разів.
4
Бігайте підтюпцем 2-3 рази на тиждень. Кардиотренировка сприятиме більш швидкому обміну речовин, зміцненню судин, серця і скидання зайвої ваги в області боків. Для початку вам буде достатньо бігати по 10-15 хвилин за одне тренування. Поступово збільшуйте інтенсивність проходження дистанції і її кілометраж.
5
Виконуйте стрибки зі скакалкою. Дана вправа дуже ефективно для скидання зайвих кілограмів. Почніть з 15 хвилин легких стрибків і протягом пари тижнів доведіть час тренування до півгодини. За цей час при правильному харчуванні ви зможете скинути 2-3 кг зайвої ваги.
6
Робіть нахили і повороти з легким грифом. Закріпіть результати, виконуючи вправи з обтяженням. Вони допоможуть зробити м'язи пружними і рельєфними. Перша вправа - нахили з грифом. Покладіть снаряд на плечі і нахиліться, тримаючи низ спини прямо. Виконайте 3 підходи по 15 разів. Далі з тим же вагою зробите повороти вліво і вправо. Кількість сетів і повторень - таке ж. У міру тренувань, вішайте додаткові вантажі, щоб збільшити віддачу від вправи.