Як вирощувати петрушку в теплиці. вирощування петрушки в квартирі.

Таку зелену культуру як петрушка, вирощує практично кожен дачник. І це не дивно, так як це ароматне рослина багата корисними речовинами і вітамінами, причому їстівної частиною вважається як стебла, так і коренеплоди петрушки. Так як же виростити петрушку в тепличних умовах і цілорічно насолоджуватися зеленню на своєму столі?
Інструкція
1
Зазвичай в тепличних умовах вирощують петрушку для особистого споживання і в невеликих обсягах. Більш економічний метод - це не вирощування, а вигонка. Петрушка по праву вважається холодостійких рослиною, однак її холодостійкість різко знижується в період появи перших сходів. Під час росту зелені температура повинна бути в межах 10-12 градусів, температура вище 30 градусів шкідлива для рослин. Рекомендується вирощувати петрушку в плівкових пересувних тунелях, за умови налагодження періодичного обігріву.
2
Для вирощування петрушки необхідно організувати або підготувати можливість крапельного поливу, а також хороше освітлення за рахунок люмінесцентних ламп. Уникайте різких перепадів температур і забезпечте періодичне провітрювання для підтримки оптимальної вологості і температури повітря.
3
В теплицях і плівкових тунелях почніть висаджування петрушки в період з кінця січня і до початку лютого, ні в якому разі не раніше. В слабо обігріваються спорудах або що не обігріваються зовсім (в сприятливу зиму) річну культуру вирощують до грудня-січня місяця. Виростити в теплиці можна абсолютно будь-які сорти петрушки. У добре обігріваються теплицях висівають культуру з початку лютого, залишаючи між насінням інтервал - п'ять сантиметрів. З'явилися сходи прорідити, і залиште по одній рослині з інтервалів 2-4 сантиметри.
4
При використанні біопалива в теплиці або парнику товщина субстрату повинна становити 10-12 сантиметрів. Весь догляд за зеленню петрушки переважно складається в своєчасному видаленні бур'янів і підтримці оптимального мікроклімату. При весняному вирощуванні, перші зрізи виробляються квітні, потім у травні. Середня врожайність петрушки з одного квадратного метра становить 0,8-1,2 кілограма зелені.