Як вибрати автомобільний телевізор.

Практично будь-яка людина стикався з такою проблемою, як постійні пробки і затори на автомобільних дорогах. Буває, що вони затягуються навіть на кілька годин. Пом'якшити і прикрасити ваше очікування може автомобільний телевізор, який є одним з найпопулярніших аксесуарів для машини. Однак в магазинах представлений величезний асортимент моделей автотелевізор, недосвідченого покупця такий вибір може заплутати. Щоб зробити правильну і якісну покупку, необхідно знати такі нюанси.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно звернути увагу на розмір екрану телевізора. В магазинах ви можете знайти пристрої з діагоналлю екрана від 5 до 9 дюймів, також зустрічаються 10-дюймові автомобільні телевізори, але і ціна на них набагато вище. Діагональ екрану - це один з найголовніших факторів, що впливають на ціну апарата, тому перед покупкою бажано визначитися з тим, для чого ви будете використовувати пристрій. Для комфортного перегляду відео в самому автомобілі буде достатньо 5-дюймового екрану, а для колективного перегляду на природі чи на дачі краще вибрати дисплей побільше.
2
В даний час використовується два формати екрану: 4: 3 і 16: 9 (16:10). Визначитися з тим, який купувати, допоможе вже вибране вами призначення автомобільного телевізора. Формат 4: 3 найбільше підходить для перегляду новин та інших програм, в той час як другий формат підходить для DVD і багатьох супутникових каналів. На екрані 4: 3 перегляд DVD буде досить незручним, так як зверху і знизу екрану залишатимуться чорні смуги. В теж час телепередачі, що транслюються на екран з форматом 16: 9 також будуть супроводжуватися чорними смугами, але вже з боків. Деякі пристрої оснащені спеціальною функцією, яка дозволять обрізати зображення або розтягнути його. Але в такому випадку ви можете пропустити важливу інформацію, яка транслюється внизу екрану.
3
Більш сучасні Автопідсилювач мають функцію «розумної» розтяжки зображення. В цьому випадку центральна частина екрану залишається без змін, в той час як бічні грані розтягуються або навпаки стискаються. Спершу вам буде незвично, але через кілька днів ваші очі адаптуються і не будуть помічати спотворення.
4
До додаткових функцій відносяться російська локалізація, пульт ДУ, стереозвук і телетекст. Все це значно впливає на підсумкову ціну покупки, але, в кінцевому рахунку - все залежить від ваших можливостей.
Зверніть увагу
Отже, розглянемо питання як вибрати автомобільний телевізор. Сьогодні наявність телевізора в автомобілі вже не вважається чимось незвичайним. Виробники пропонують широкий асортимент автомобільних телевізорів - від найпростіших і доступних за ціною до справжніх широкоформатних медійних центрів. Продовжуємо відповідати на питання як вибрати автомобільний телевізор. Купуючи автотелевізор, уточніть, як він приймає канали.
Корисна порада
На відміну від портативних DVD-плеєрів з екраном, автомобільний телевізор славиться своєю універсальністю. До нього можна підключити і той же плеєр, і ігрову приставку, і ТВ-тюнер для прийому телевізійного сигналу, і фото-відео техніку для перегляду відзнятого матеріалу. Вибрати телевізор в автомобіль з одного боку просто, а з іншого - не дуже. Адже треба визначитися з типом пристрою, куди його монтувати, яку діагональ віддати перевагу, окреслити функціональні можливості.