Як вивести фільм на екран телевізора.

Для перегляду фільмів високої якості, використовуючи екран телевізора, необхідно підключити даний пристрій до спеціального плеєру чи комп'ютера. Другий метод найбільш ефективний, тому дозволяє відтворювати всі доступні формати.
Інструкція
1
Оберіть роз'єми, через які будете здійснювати з'єднання відеокарти комп'ютера з телевізором. Природно, краще використовувати канали HDMI і DVI, тому що вони дають можливість передавати цифровий сигнал, а не аналоговий. Це значно підвищить якість зображення.
2
Знайдіть пару відповідний портів і придбайте спеціальний кабель. Можна використовувати перехідник DVI-HDMI в тому випадку, якщо на відеокарті присутні тільки виходи D-Sub і DVI. З'єднайте відеоадаптер комп'ютера з обраним каналом телевізора. Цю процедуру можна виконувати з включеними пристроями.
3
Якщо ваш телевізор підключений до акустичної системи, то з'єднайте звукову плату комп'ютера з портом Audio In телевізора. Це дозволить відтворювати звук на зовнішній акустиці. Для здійснення даного з'єднання вам буде потрібно кабель з роз'ємами «Міні Джек» на обох кінцях.
4
Увімкніть комп'ютер і телевізор. У налаштуваннях другого пристрою вкажіть джерело сигналу. Виберіть той порт, який ви підключили до відеокарти комп'ютера. Тепер налаштуйте параметри синхронної роботи телевізора і монітора.
5
Перейдіть в меню «Оформлення та персоналізація» панелі керування комп'ютера. Відкрийте меню «Екран» і виберіть пункт «Підключення до зовнішнього дисплею». Виділіть графічне зображення монітора і активуйте функцію «Зробити цей екран основним».
6
Тепер клацніть по іконці телевізора і ввімкніть параметр «Розширити дисплей на цей пристрій». Даний варіант спільного використання двох екранів дозволить запускати і використовувати різні додатки незалежно один від одного. Увімкніть відеоплеєр і перенесіть його за кордону монітора. Розгорніть вікно програми на екрані телевізора. Виберіть потрібний фільм і увімкніть його. Налаштуйте параметри зображення і звукові ефекти.
Для передачі зображення на екран телевізора необхідно використовувати пристрій читання інформації та кабелі певного формату. Якщо в ролі зазначеного обладнання виступає персональний комп'ютер, потрібно правильно налаштувати параметри його роботи.
Вам знадобиться
  • кабель DVI-HDMI.
Інструкція
1
Оберіть порт відеокарти комп'ютера або ноутбука, який буде з'єднаний з телевізором. Враховуючи характеристики сучасних плазмових і рідкокристалічних ТБ, логічніше всього використовувати цифрові порти. Якщо ж ви підключаєте телевізор кінескопа, скористайтеся виходом S-Video.
2
Придбайте кабель з потрібними каналами. Варто відзначити, що в деяких ситуаціях потрібно використовувати кабелі з різними портами, наприклад DVI і HDMI. Це дуже актуально при роботі з порівняно старими видеоадаптерами, на яких відсутній сучасний цифровий вихід.
3
Підключіть кабель до відеоадаптера і невластивому порту телевізора. Перемкнути джерело сигналу з антенного входу на порт HDMI або інший використовуваний канал.
4
Увімкніть комп'ютер і почекайте, поки завершиться завантаження операційної системи. Оновлення конфігурацію устаткування. Для цього відкрийте панель управління і перейдіть до меню налаштувань дисплея.
5
Натисніть кнопку «Знайти». Дочекайтеся визначення іконки другого дисплея. Варто відзначити, що якщо ви відключили стандартний монітор від відеокарти, то цей і наступні кроки можна пропустити.
6
Виділіть іконку відображення телевізора і встановіть відповідне дозвіл для цього пристрою. Виберіть режим одночасної роботи двох екранів. Найрозумніше використовувати функцію розширення зображення. Такий метод дозволяє запускати кілька утиліт, для кожної з яких буде використовуватися потрібний дисплей.
7
Якщо ви в своєму розпорядженні відкритий з низькою продуктивністю, виберіть режим дублювання. Після його активації ви не зможете окремо використовувати обидва монітора, тому на них буде передаватися ідентичний сигнал. Даний метод дуже зручний при підключенні телевізора до мобільного комп'ютера.