Як очистити соняшникову олію. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Як і будь-яке інше масло соняшнику отримують або пресуванням, або екстракцією. І те й інше вимагає додаткового очищення. Безумовно, чистять масло на виробництві, але якщо ви віддаєте перевагу жати його самостійно, то і очищати доведеться самим.
Інструкція
1
Процідіть масло за допомогою спеціального фільтра (представляє собою воронку з нетканого щільного полотна або паперу) або тканини. Таким способом ви приберете залишки макухи, насіння та інші домішки. Не використовуйте ні під час виробництва олії, ні під час його фільтрації металеві ємності; віддайте перевагу інертним матеріалами, таким як нержавіюча сталь, м'яка сталь і алюміній з епоксидної облицюванням, скло, харчовий пластик.
2
цедіте масло негайно, бо домішки сприяють швидкому псуванню продукту. Зверніть увагу, що багато господинь замість фільтрування використовують прийом відстоювання масла. Закрийте ємність з маслом щільною кришкою і залиште максимум на добу. За цей час масло, можливо, розшарується, легкі частинки піднімуться на поверхню, а на дні з'явиться мутний осад. Зніміть все лушпиння і акуратно злийте продукт в чисту ємність. Ви отримали нерафінована олія.
3
Зберігайте таке масло тільки в темряві. Не кладіть у холодильник і ніколи не смажте на ньому, так як при високій температурі утворюються токсичні сполуки.
4
Однак процідити масло недостатньо; важливо розуміти, що при отриманні олії з насіння пресуванням в нього, окрім основної групи тріалгліцерінов, переходять структурні ліпіди, що визначають характерний колір, запах і смак, а також вода, парафіни, воски, поліциклічні ароматичні вуглеводні, залишки гербіцидів і пестицидів. Важливо максимально очистити масло від цих складових.
5
Для глибокого очищення використовуйте методи дезодорування та рафінування масел. Обидва ці процеси складні для домашнього відтворення і вимагають значних пізнань в хімії речовин. Рафінуються масло за допомогою лугів. Дезодоруючі, обробляючи сухим паром при температурі 170-230 градусів в умовах вакууму. Для цього використовуйте спеціальну установку, в чан якої залийте масло, а в резервуар - необхідну кількість води. Дезодорована олія повністю готове через 3-5 годин.
Корисна порада
Зберігайте рослинні масла при температурі не вище 18 градусів; рафіновані - 4 місяці, нерафіновані олії - 2 місяці.