Як викликати консоль xenus.

Xenus - це однокористувальницька гра в жанрі Екшн/РПГ, випущена порівняно давно - в 2005 році, проте, що зберегла актуальність і на даний момент. У цій грі, як і в будь-який інший, є власна система введення чит-кодів.
Вам знадобиться
  • - текстовий редактор.
Інструкція
1
Запустіть гру. У Xenus консоль запускається натисканням тильди, однак, це перевага далеко не всіх версій гри. Натисніть "~" для виклику консолі. Якщо нічого не сталося, спробуйте поміняти розкладку клавіатури і знову натисніть на дану клавішу. Це може бути пов'язано з тим, що ваша розкладка не підтримує даний символ.
2
Якщо консоль в грі Xenus НЕ запускається натисканням тильди, а таке буває в більшості випадків, зробіть додаткові налаштування. Клацніть правою кнопкою миші по ярлику гри на робочому столі. Виберіть у контекстному меню «властивості» і відкрийте огляд папки, на яку посилається даний ярлик. Також ви можете перейти до неї в директорії Games або Program Files на локальному диску, якщо пам'ятаєте, в яку папку встановлювали файли гри.
3
Знайдіть у цій папці або у вкладених в неї файл текстового формату з назвою "Game". Відкрийте його за допомогою «Блокнота» або «Word Pad". Уважно перегляньте його і знайдіть рядок, в якому прописано [Console]. Встановіть курсор в кінці рядка, натисніть Enter і під нею пропишіть "enabled = 1" (без лапок). В результаті у вас повинна вийти запис наступного виду: [Console] enabled = 1
4
Запустіть гру. Спробуйте знову викликати консоль натисненням тильди. Спробуйте натискати на дану клавішу в різних ігрових режимах. Якщо вона раніше не з'явилася, спробуйте повторити послідовність і знову перевірте результат. Якщо не відбулося жодних змін, значить, ваша версія гри просто не підтримує виклик консолі.
5
Скористайтеся програмою Art Money для того, щоб підкоригувати деякі значення в грі Xenus. Для цього в процесах виберіть запущену вами гру, введіть пошук значення, яке хочете змінити, після цього замініть його в грі (зменшите або збільште природним шляхом), отсейте результати, ввівши нове значення і так до тих пір, поки у вас не залишиться єдиний рядок . Змініть її показник в сусідній колонці, зайдіть в гру і виконайте збереження.
Корисна порада
Проходьте гру самостійно без використання чит-кодів.