Як запустити конфігуратор.

Оновлена конфігурація програми «1С: Бухгалтерія» запускається в кілька етапів, один з яких має на увазі під собою обов'язкове відкриття програми в режимі конфігуратора, в іншому випадку у вас не буде доступу до установки оновлень.
Інструкція
1
Завантажте оновлення для програми «1С: Бухгалтерія». Завантажуйте їх тільки в папку на локальному диску з назвою Test. Якщо такої не існує (таке буває, коли оновлюєте конфігурацію вперше), створіть її вручну. Після цього двічі клацніть на завантаженому файлі установки. Зачекайте, поки система самостійно виконає розпакування необхідних файлів в директорію Test.
2
Відкрийте після розпакування файл Update.txt і вивчіть його. Знайдіть у ньому інформацію стосовно порядку виконання процедури оновлення. Це пов'язано з тим, що деякі версії програми можуть мати свої відмінні особливості при установці даних файлів. Уважно дотримуйтесь вказівок в даних інструкціях, оскільки якщо ви допустите помилку, ви можете втратити необхідні для роботи дані. Згорніть текстовий файл, але не закривайте його.
3
Запустіть конфигуратор. Натисніть на кнопку «Пуск» і в списку встановлених на ваш комп'ютер програм виберіть «1С: Підприємство» і «Конфігуратор». Після цього у вас повинен з'явитися на екрані логотип даної програми, який зазвичай показується при її запуску. Таким чином запускається конфигуратор 1С.
4
Виберіть додавання нової інформаційної бази, вказавши у назві Test. Вкажіть шлях до недавно створеної вами директорії на локальному диску. Виберіть у списку баз нову інформаційну базу даних і натисніть "ОК", після чого запуститься конфігуратор. Відкрийте з меню «Відкрити» конфігурацію і натисніть «Ок» у вікні що з'явилося попередження. Дочекайтеся закінчення процедури перетворення даних.
5
Перевірте дотримання послідовності з вашим текстовим файлом. Закрийте конфигуратор, після чого запустіть оновлену програму в звичайному режимі, виберіть інформаційну базу. Зробіть дві її резервні копії.
Корисна порада
Завжди робіть кілька копій робочих баз на декількох носіях.