Як поставити міні профіль.

Установка міні-профілю - це нескладна процедура по вставці скрипта в певний блок редактора розроблялися або редагованої сторінки, це зможе виконати навіть початківець веб-програміст.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Виконайте в інтернеті пошук скриптів, які необхідні вам для створення міні-профілю, їх досить легко знайти, виконавши відповідний запит в рядку пошуку. Це найпростіший спосіб отримати скрипт міні-профілю. Також при наявності певних навичок ви можете написати потрібний скрипт самостійно, проте це може зайняти багато часу.
2
Потрібну інформацію з даної теми ви можете знайти в різної тематичної літератури, а також на форумах для веб-програмістів. Найчастіше там міститься набагато більше корисної та зрозумілої інформації, також є можливість задати питання. Ви можете скористатися наступними посиланнями: http://forum.wm-help.net/http://3wforums.ru/http://www.html.by/
3
Запустіть редактор блоків, яким зазвичай користуєтеся. Виберіть дію «Додавання нового блоку» і після його створення вставте в нього знайдений або створений вами скрипт для міні-профілю входу на ваш сайт або форум. Іноді міні-профіль для входу на сайт створюється не в окремому блоці, але незабаром ви переконаєтеся в тому, наскільки це незручно, тому, краще всього відразу створіть спеціальну область міні-профілю.
4
Якщо вам ліньки шукати потрібні скрипти, а вже тим більше займатися розробкою нових, скористайтеся даними посиланнями, що містять шаблонні скрипти для вставки в блок: http://pedsovet.su/forum/128-1819-1http://ucoztime.com/forum/4-1275-1
5
Якщо у вас невеликий досвід роботи з скриптами, уважно ознайомтеся з вмістом цікавлять вас тим на відповідних сайтах. Також велику увагу приділіть вибору редактора та іншим організаційним аспектам. Якщо ви хочете зробити ваш сайт або форум виділяється серед інших, краще всього приділіть час на розробку власних елементів.
Корисна порада
Вставляйте міні-профіль в окремий блок.