Чому може виснути комп'ютер.

Комп'ютер може виснути з різних причин. Виною тому може бути як встановлене програмне забезпечення, так і сама конфігурація комп'ютера. Для усунення несправності необхідно точно визначити причину проблеми.
Вам знадобиться
  • - навички впевненого користувача ПК.
Інструкція
1
Для того щоб дізнатися, чому ваш комп'ютер періодично зависає, зверніться до його конфігурації. Відкрийте властивості комп'ютера і перегляньте параметри частоти процесора і оперативної пам'яті. Відкрийте також параметри відеоадаптера. Переконайтеся в тому, що запускаєте ті ігри та програми, системні вимоги яких відповідають можливостям вашого комп'ютера.
2
Перевірте, чи не працюють у фоновому режимі будь-які програми, які вимагають для виконання операцій певного обсягу оперативної пам'яті. Запустіть диспетчер задач (клавіші Alt + Ctrl + Del або Shift + Ctrl + Esc) і перегляньте завантаження ЦП і задіяну оперативну та віртуальну пам'ять. Перевірте запущені програми і процеси на сусідніх вкладках. Перегляньте програми в області повідомлень, які можуть працювати в треї.
3
Комп'ютер також може виснути та з інших причин, наприклад, наявність вірусів і шкідливих програм, тому поновіть антивірусні бази і виконайте повну перевірку комп'ютера. У список перевіряються елементів також включите оперативну пам'ять і завантажувальні сектора. Видаліть знайдені віруси та інші загрози безпеці вашого комп'ютера і перезавантажте його.
4
Зверніть увагу на роботу постійно використовуваних вами в роботі додатків. Багато хто з них, наприклад, браузер або плеєр можуть віднімати велику кількість системних ресурсів при виконанні операцій оновлення програмного забезпечення, бібліотеки і так далі. Також багато сучасних сайти для їх відкриття вимагають значних ресурсів оперативної і відеопам'яті.
5
Якщо ваш комп'ютер зависає постійно, переустановите операційну систему, виконайте інсталяцію оновлених версій драйверів на пристрої, скачайте програму оптимізації і, по можливості, поновіть конфігурацію вашого комп'ютера, оскільки з часом вам все одно доведеться це зробити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yNZfWixF-TI
Зверніть увагу
Не встановлюйте на ваш комп'ютер різні програми для зміни інтерфейсу, від них комп'ютер працює повільніше.
Після покупки комп'ютера він рано чи пізно починає працювати з перебоями: гальмувати, зависати, перезавантажуватися. Але з чим це пов'язано? Давайте розглянемо причини, які призводять ПК в такий стан.
Існує багато різних причин, через які комп'ютер може зависати. Умовно вони поділяються на дві групи. Перша, коли комп'ютер зависає через несправності в програмній частині, друга - через несправності в апаратній. Давайте розглянемо кожну з ніх.Завісанія через програмної частини часто відбуваються через некоректної роботи програмного забезпечення. Наприклад, під час установки програми у вас відключили електроенергію або ви різко перервали цей процес. В результаті чого установка відбулася не повністю або з помилкою. Це може призвести до того, що несправні компоненти цих програм почнуть викликати підвищену завантаження процесора і оперативної пам'яті. Внаслідок чого відбувається зависання компьютера.Также причиною може стати шкідливе програмне забезпечення, яке крім іншого також викликає тривалу завантаження ОС. Перевірте ваш комп'ютер на віруси. Ще однією причиною може бути несумісні з вашою операційною системою програми. А також не відповідна для них конфігурація устаткування вашого комп'ютера. Це викликає фатальну помилку системи, що приводить до зависання ПК.Аппаратная частина також може стати причиною зависань. Наприклад, якщо в кімнаті жарко, то система охолодження перестає справлятися, в результаті процесор і інші частини ПК починають перегріватися. Тоді комп'ютер переходить в захисний режим, для виключення виходу з ладу комплектуючих ПК, через це відбувається зависання. Спробуйте відкрити корпус комп'ютера або встановити додатковий вентилятор системи охоложденія. Швидше за все, це поможет.Неісправное обладнання комп'ютера також може бути всьому виною. Наприклад, відірвався шлейф або статичну електрику вивело з ладу оперативну пам'ять, ушкодилася мікросхема відео карти. У цьому випадку відбувається конфлікт устаткування, і комп'ютер входить в ступор. Перевірте справність обладнання ПК.