Як виправити файл xml.

Файли з розширенням xml служать для зберігання інформації про структурованих даних. Зазвичай даний файл задіюється при обміні інформацією між двома або кількома програмами.
Вам знадобиться
  • - редактор xml або «Блокнот».
Інструкція
1
Скачайте спеціальний редактор для xml-документів. Він стане в нагоді вам в тому випадку, якщо ви часто будете вносити зміни в файли даного розширення, якщо ж ви збираєтеся виконати це однократно, скористайтеся звичайним текстовим редактором, цілком підійде стандартний «Блокнот» або "Word Pad". Їх відмінність від спеціалізованих програм в тому, що вони не підсвічують необхідні для редагування xml елементи, не видають підказок при введенні тегів і так далі. Перевага спеціалізованих програм ще й у тому, що вони розуміють структуру і особливості синтаксису xml, тому робота над документами подібного типу набагато простіше з їх використанням.
2
Якщо ви будете вибирати програму для редагування xml, керуйтеся тим, як часто ви будете вносити зміни в файли з розширенням xml, чи потрібні вам додаткові засоби форматування, розширені функції і так далі. Також зверніть увагу на звичайні редактори xml. Вони практично не вантажать систему і при цьому зберігають необхідний для виконання стандартних завдань функціонал.
3
Якщо вам потрібно відредагувати xml-документ, що знаходиться безпосередньо на сервері, запустіть редактор і за допомогою меню «Файл» відкрийте потрібний вам документ. Проведіть необхідні зміни, збережіть виконану роботу. Якщо потрібно, зробіть попередньо резервну копію исходника, це рекомендується робити в тих випадках, коли ви не в повній мірі володієте знаннями з даної теми або коли застосовуєте свої знання на практиці тільки перший час.
4
Для розширення своїх знань в області xml та їх редагування прочитайте спеціальну літературу на дану тему. Скористайтеся також матеріалами зі наступних сайтов:http://www.intuit.ru/department/internet/xml/http://i-vd.org.ru/books/php/xml.shtmlhttp://xmlhack.ru/forum/xml/.
Корисна порада
Якщо ви редагуєте xml вперше, скористайтеся спеціальним редактором.