Як вибирати дитячі іграшки.

Дитячі іграшки - важлива частина світу дитинства, яка формує сприйняття навколишнього світу дитини з перших днів життя. Вибір іграшки для малюка - заняття непросте. Підійти до цього питання потрібно з усією відповідальністю.
Інструкція
1
Якщо ви хочете, що б малюк не тільки весело проводив час, але і вчився в процесі гри, вибирайте для нього розвиваючі іграшки. Купуйте їх в спеціалізованих магазинах, уникайте наметів і розкладок з іграшками в переходах або на ринках. В іншому випадку ви ризикуєте придбати товар поганої якості від невідомого виробника, який навряд чи піклується про безпеку своєї продукції.
2
Кожна іграшка призначена для певного віку. Перед покупкою прочитайте відповідну інформацію на упаковці. Для малюків до двох років вибирайте іграшки з натуральних матеріалів, так як вони все пробують на смак. Намагайтеся уникати яскравих забарвлень - не завжди такі фарби безпечні для малюків, хоча дуже їм подобаються.
3
Дерев'яні іграшки як і раніше зберігають свою актуальність. Якщо є вибір - дерев'яна або пластмасова іграшка, вибирайте натуральний матеріал. Як правило, такі вироби добре відшліфовані, тому не турбуйтеся про скалка.
4
Перед покупкою м'якої іграшки погладьте її проти шерсті. Якщо на долоні залишаються ворсинки, від такого придбання краще відмовитися. Спробуйте на міцність всі деталі; очі і ніс повинні добре триматися. Якщо іграшка з музичним супроводом, перед покупкою прослухайте всі мелодії. Переконайтеся в тому, що малюк не злякається.
5
Малюкам до року купуйте брязкальця, невеликі плюшеві іграшки, кубики середніх розмірів і пірамідки з кілець. Для дітей від року до трьох - іграшковий посуд, пластилін, мозаїку і змиваються фарби. Після трьох років дітям потрібно купувати дошку і кольорові крейди, фарби та фломастери, дитячий комп'ютер, мозаїку і різні набори. Дівчаткам буде цікаві ляльки з аксесуарами, а хлопчикам - набір «юний механік».
6
При покупці іграшок вибирайте ті моделі, які схожі на реальних звірів або людей, щоб дитина могла проводити аналогію. І звичайно, намагайтеся до п'яти років захистити дитину від ігор в монстрів і незрозумілих істот. У цьому віці дитяча психіка легко ранима, і наслідки впливу таких іграшок передбачити складно.