Як перемотати демо. Як перемотувати демки.

Демо - це спеціальні ролики в грі, зазвичай запускаються в самому її початку. Для деяких ігор їх перемотування і відключення відбуваються зрозумілим способом, проте в деяких випадках все буває складніше.
Інструкція
1
Для того щоб переглянути або перемотати демо-ролик в грі Counter-Strike, скористайтеся плеєром Skplayer. Також для різних версій цієї гри передбачені чіткоди, що дозволяють переглянути відео без використання сторонніх програм. У режимі гри просто натисніть на клавішу виклику консолі (тильда) і напишіть в рядку, що з'явився playdemo.
2
За допомогою даної команди ви зможете просто переглянути демо-запис без додаткових можливостей управління відтворенням. Якщо вам потрібен повноцінний програвач, введіть в консоль viewdemo. Після цього ви можете переглядати, перемотувати, ставити на паузу ваші демо-записи. Також за допомогою команди viewdemo ви можете змінювати швидкість відтворення.
3
Для того щоб перемотати перегляд демо-ролика в грі Sims (1-3), скористайтеся натисканням будь-якої клавіші після його запуску, зазвичай він відкривається як тільки ви натиснете на ярлик даної програми. Після цього гра безпосередньо перейде до режиму завантаження. За тим же принципом працює більшість комп'ютерних ігор або програм - при запуску з'являється демо-ролик, який перемотано за допомогою натискання кнопки миші або будь-якої клавіші на клавіатурі.
4
При запуску демо-роликів деяких ігор для їх перемотування скористайтеся клавішами Delete, Esc, Shift, Alt, BackSpace, "пробіл" та іншими. Тут все може залежати від версії гри, її управління, розробника і так далі.
5
Якщо ви захочете переглянути демо-ролики гри, зайдіть в її меню, знайдіть відповідний пункт меню і перегляньте їх вміст в ігровому режимі за допомогою вбудованого плеєра, який у більшості випадків, не має опції перемотування. Під час перегляду спробуйте скористатися утриманням відповідних кнопок мультимедійної клавіатури або клавіш зі стрілками.
6
Перегляньте демо-ролики, відкривши їх з папки з системними файлами гри за допомогою відеоплеєра, встановленого на вашому комп'ютері. При цьому переконаєтеся, що у вас встановлені всі необхідні кодеки для відтворення даного формату відеозапису.
7
Якщо ви хочете переглянути демонстраційні відеоролики, не заходячи в гру, спробуйте виконати пошук в інтернеті за запитом відеозаписів з назвою даної гри. Найкраще шукайте потрібний вам демо-ролик на сайті Youtube.com.
Корисна порада
Для перегляду демо-роликів ігр використовуйте спеціальні плеєри.