Як відновити пароль Вебмані. Як відновити секретний відповідь вебмані.

Система електронних грошей WebMoney уважно підходить до безпеки своїх клієнтів і їх коштів. Тому при зміні даних користувача, втраті доступу до файлом ключів і гаманців, а також у разі втрати пароля система пропонує відновити доступ до сервісу через службу відновлення пароля.
Вам знадобиться
  • - пароль (той, який ви пам'ятаєте);
  • - адреса електронної пошти, яка була вказана при реєстрації;
  • - активний телефонний номер, який був вказаний при реєстрації;
  • - відповідь на секретне питання (улюблене число, дівоче прізвище вашої матері та ін.);
  • - номер і код паспорта.
Інструкція
1
Запустіть програму WebMoney Keeper. Натисніть на клавішу «Не можете увійти в свій аккаунт?». Вона приведе вас в меню сервісу відновлення доступу. Залежно від ситуації, виберіть один з варіантів відповіді. Ними можуть бути: «Ви забули пароль і ніяк не можете його згадати» або «Раніше пароль підходив, а тепер не підходить». Перша відповідь слід вибирати в тому випадку, якщо ви точно впевнені, що проблема активації в забутому паролі, а файл ключів і гаманців, діюча версія Keeper'а і логін у вас є. Друга відповідь слід вибрати тим, хто не до кінця впевнений у тому, що пароль невірний і хоче переконатися в цьому.
2
Скористайтеся можливістю увійти в аккаунт через сервіс E-num, якщо ви вибрали другий відповідь. Цей спосіб система запропонує в якості пріоритетного при виникненні проблем з активацією. Він дозволить зрозуміти, чи дійсно ви забули свій пароль, або просто допустили помилку при введенні. Для цього буде потрібно адресу електронної пошти, яка була вказана при реєстрації. Після того як ви введете адресу, на ваш телефонний номер прийде смс з перемінним кодом входу в систему, який потрібно ввести у відповідне поле.
3
Пройдіть по посиланню, зазначеної в сервісі відновлення пароля, якщо ви вибрали перший відповідь або не змогли увійти через сервіс E-num. Ви потрапите на офіційний сайт підтримки користувачів WebMoney. Перед вами відкриється інструкція з відновлення паролю. Система поцікавиться найбільш прийнятним для вас способом отримання доступу до аккаунту. Так, якщо у вас зберігся доступ до телефонного номеру, зазначеному при реєстрації, сервіс вишле на нього код, який буде потрібно для відправки нового пароля. Він же буде вашим новим паролем.
4
Скористайтеся системою ініціалізації персональних даних в тому випадку, якщо доступу до телефонного номеру у вас немає. Система запросить номер і код паспорта, ПІБ та відповідь на секретне питання. Ввівши ці дані, WebMoney після звірки відправить відповідь на вашу електронну адресу. У листі окрім іншого буде міститися новий пароль від облікового запису.