Як змінити відстань між рядками.

Відстань між рядками в текстовому документі називають «міжрядковим інтервалом» або «інтерліньяж». За замовчуванням воно прив'язане до розміру шрифту і задається у відносних одиницях - зі зміною розміру міжрядковий інтервал змінюється пропорційно. Текстові редактори мають керуючі елементи для управління цим параметром, а гіпертекстові документи для тієї ж мети використовують спеціальні команди мови CSS (Cascading Style Sheets - «Мова розмітки гіпертексту»).
Інструкція
1
Для зміни відстані між рядками в текстовому документі використовуйте якийсь текстовий редактор, що має функції форматування. Стандартний Блокнот для цього не підійде, а, наприклад, текстовий процесор Microsoft Office Word має все необхідне - запустите програму та завантажте в нього потрібний документ.
2
Виділіть фрагмент тексту, міжрядковий інтервал якого вас не влаштовує. Якщо змінити потрібно інтерліньяж у всьому тексті, то для виділення можна використовувати поєднання клавіш ctrl + a.
3
Розкрийте список, що випадає клацанням по піктограмі «Інтервал», розміщеної на вкладці «Головна» меню додатка до групи команд «Абзац». В список поміщені найбільш часто використовувані значення міжрядкових інтервалів, а також посилання на запуск вікна з більш докладними налаштуваннями для ручного регулювання інтерліньяжу («Інші варіанти міжрядкових варіантів»). При наведенні курсора на рядки цього списку, містять фіксовані значення, інтерліньяж виділеного тексту буде мінятися, тому у вас буде можливість візуально підібрати найбільш відповідне значення.
4
Можна обійтися і без меню редактора при зміні міжрядкового інтервалу. Клацання правою кнопкою миші по виділеному фрагменту тексту відкриває контекстне меню, в якому є рядок «Абзац» - виберіть її та Word відкриє те ж вікно докладних настройок, яке викликається рядком «Інші варіанти міжрядкових варіантів» списку, що випадає кнопки «Інтервал» в меню.
5
Використовуйте властивість line-height в CSS-описах стилю сторінки для вказівки значення міжрядкового інтервалу гіпертекстових документів. Значення цієї властивості може бути як фіксованим числом із зазначенням одиниць виміру (наприклад, 18px, 5.2em, і т.д.), так і відносним значенням, заданим в процентах. Наприклад, щоб примусово збільшити на чверть установлюваний браузером за замовчуванням інтервал для всієї сторінки, додайте в заголовну частину такий опис стилів: