Як придумати назву команди КВН.

Створивши свою команду КВН, що складається з молодих людей іскристих гумором і дотепністю, належить дати їй і оригінальну назву. Як відомо, як човен назвеш, так вона і попливе - так і з групою веселих та кмітливих, доведеться перебрати дуже багато варіантів, перш ніж знайдете назва, яке влаштовує всіх учасників.
Вам знадобиться
  • - команда КВН.
Інструкція
1
Існують сотні, якщо не тисячі, команд КВН. Традиційно до їх складу входять студенти та учні. «Бота атакують», «Фігурне катання інтелекту», «Корозія пластмаси», «Машина поза часом», «Багатофункціональні люди» - все це не ріже слух у веселих іграх молодежі.Еслі ви та інші члени команди КВН любите тварин, використовуйте їх в назві. І зовсім не важливо, мешкає чи це тварина у вашій місцевості чи ні. Це може бути і звір з міфології, наприклад: «Московські єдинороги», «Лісові сфінкси», «Мінотавр зі школи №33», «Книжкові химери», «Божевільні пегаси», «Водні перевертні» і т.д.
2
Якщо ж ні ви, ні інші члени команди не можете придумати жодного гідного назви, зверніть свою увагу на художні фільми, мультфільми, книги або ігри. Згадайте назву такого художнього твору, який подобалося б усім членам групи або, принаймні, не викликало б ні у кого агресію і бурхливий протест. Наприклад: «Бетмени із ...», «котопса із ...», «Круті бобри із ...», «Джуманджі», «Їжачки в тумані», «Щасливі лісові друзі» і т.д. Скрізь додавайте в кінці назва вашого міста.
3
Якщо КВН проводитиметься в depе або в середньо-спеціальному навчальному закладі серед учнів, використовуйте в назві професійну приналежність вашої групи. Школярі можуть використовувати ті слова, які просто подобається всій команді, наприклад: «Забавні королі і королеви», «камердинер веселою планети», «Космонавти без скафандрів», «Мисливці на розум», «Канцлери надземних морквин», «Імператори і імператриці томатів »та ін.
4
Використовуйте пам'ятки вашого краю та географічні імена річок і міст. «Сурсько ластівки», «Тульські майстри», «Курильські вогнедишні» та інші подібні словосполучення виглядають достойно.Еслі ж у вас є кілька варіантів назви, але ви не можете вибрати з них, випишіть всі придумані вашим колективом варіанти. Нехай кожен член команди проголосує за одне з них (за свою назву голосувати, природно, не можна). Виберіть те назва, за яке проголосувало більше осіб.