Як прибрати тополі.

Кілька десятиліть тому міста Росії стали інтенсивно озеленюватися. Це було корисно для міської екології, оскільки в кожному місті існували заводи і підприємства, що псували атмосферу шкідливими викидами. Для озеленення уздовж доріг, в парках і скверах сажались самі невибагливі дерева, тополі, берези, клени. Минув час, і сьогодні деякі дерева стають небезпечні для оточуючих. Наприклад, тополя.
Інструкція
1
Якщо старий тополя росте у вас у дворі і заважає або загрожує життю й благополуччю людей, сходіть в ваше домоуправління або житлову керуючу організацію і напишіть заявку на спіл дерева. Дерева, що знаходяться ближче, ніж в 3 м від будівлі підлягають вирубці. Якщо тополя розташовується далі, напишіть прохання про спилі дерева в мерію, зберіть з сусідів підписи про згоду і віднесіть їх в адміністрацію міста.
2
Тополя, які закривають світло у вашій квартирі, спилювати не стануть, але ви можете зажадати їх обрізки, причому робити це будуть щорічно. Для висунення такої вимоги запросіть комісію з ЖЕУ, яка складе акт у довільній формі про те, що дерево дійсно закриває більше 60% вікон, а також самі зробіть 3-5 фотографій з вікна.
3
Якщо тополя росте на вашій присадибній ділянці, позбавляйтеся від нього разом з кореневою системою. Як радять садівники-любителі, треба поливати дерево міцним розчином солі, поки воно не загине. Потім спиляєте ствол, а пень викорчують.
4
Зверніть увагу, що самостійний спіл зелених насаджень категорично заборонений, більш того, такі дії підпадають під статтю адміністративного кодексу і караються штрафом.
5
Позбавтеся від слідів клейких тополиного нирок на полірованій поверхні автомобіля за допомогою м'якої ганчірочки і уайт-спіриту. Також допоможе звичайна автомобільна поліроль. Нанесіть її на сліди тополиного нирок, потім через кілька хвилин протріть машину. Добре зарекомендувала себе і наступна суміш: "Пемолюкс" плюс будь хлорсодержащий порошок плюс нейтралізатор корозії. Нанесіть суміш на ганчірку, протріть забруднені місця. Потім обробіть їх автомобільної поліролью.
Зверніть увагу
Тополя чудово справляються з шкідливими речовинами міського повітря, але вони мають масу недоліків. По-перше, тополиний пух. Від нього нікуди не дітися, він скрізь! На вулицях, у приміщеннях, в суспільному транспорті і т.д. Астматики і алергіки в цей час року намагаються не виходити на вулицю. До того ж, тополиний пух чудово горить, що ставати додатковим джерелом небезпеки возгоранія.Во-друге, багато тополі висохли і становлять загрозу для людей під час сильного вітру або грози. Важкі гілки падають і калічать людей і автомобілі. Підломилися і падаючі тополі руйнують будинки. Крім того, багато високі дерева проросли кроною крізь лінії електропередач і стають причиною обривів і коротких замиканій.В-третє, клейкі тополині нирки бруднять одяг, прилипають до взуття. Чимало скаржаться на них і автомобілісти, яким вони псують покриття автомобілей.По цих причин останнім часом тополі повсюдно вирубуються.