Як додати петлі при в'язанні.

При в'язанні спицями часто доводиться розширювати полотно і надавати йому потрібну форму - закруглену, трапецієподібну і т.д. Щоб цього домогтися, навчитеся додавати петлі всередині і по краях свого в'язання.
Вам знадобиться
  • дві спиці
  • вовняна нитка
Інструкція
1
Потренируйтесь додавати петлі на невеликому зразку в'язаного полотна. Почніть з додавання петель усередині в'язання. Для цього зв'яжіть два пробних лицьових ряду. У 3-му ряду робіть накиди. Між кожної накинутій петлею має бути по дві петельки робочого ряду. Накиди в'яжіть з виворітного боку схрещеними петлями, щоб не було дірочок. Знову зв'яжіть ліцевими два ряди і повторюйте далі необхідні додавання.
2
Спробуйте найпростіший спосіб додавання петель. На вязаном зразку замість накиду в місцях докладання пров'язуйте відразу дві петлі з однієї. Спочатку робіть лицьову петлю, потім виворітну. Можете вив'язати одразу три петлі з однієї таким чином: лицьова, накид і ще лицьова. Або: лицьова, виворітна, знову лицьова.
3
Розширюйте в'язання за допомогою петель нижнього ряду. Для цього в місці прибавки захопіть робочу нитку і протягніть її вгору під протяжкой між двома петельками. Отриману петлю потім пров'яжіть лицьовій схрещеної петлею.
4
Навчіться додавати петлі по краях в'язаного полотна. Зв'яжіть зразок з додатками «сходинками». З правого краю після кромочної додайте петлі будь-яким з перерахованих способів, а зліва пров'яжіть кромочную петельку і потім зробіть потрібну кількість додаткових повітряних петель. З вивороту пров'яжіть їх таким візерунком, як того вимагає лицьова сторона роботи.
5
Додавайте окремі петлі з краю полотна так: пров'яжіть першу петлю ряду лицьовій, і, не знімаючи її зі спиці, знову зв'яжіть лицьовій схрещеної. Всі перераховані способи додавання петель при в'язанні можна використовувати як на прямих спицях, так і на кругових.
Корисна порада
Додавайте петлі по краях в'язання строго симетрично щодо центру полотна. Чи не натягуйте робочу нитку. Тоді готове в'язане виріб буде виглядати красиво і акуратно.
Щоб надати вязаному виробу потрібну форму, найчастіше необхідно додати петлі всередині полотна або за його краям.Как додавати петлі при в'язанні? Таким питанням рано чи пізно задаються новачки в цьому прадавньому мистецтві, збираючись зв'язати свою першу серйозну річ. Додавати петлі при в'язанні спицями можна кількома різними способами.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці
Інструкція
1
додати петлі всередині полотна можна за допомогою зворотного накіда.Правую спицю заведіть знизу перед робочою ниткою і зробіть рух від себя.В виворітного ряду накид пров'язується по малюнку обраної схеми.
2
Можна вив'язати одну або кілька петель з однієї петлі. Праву спицю введіть в наступну петлю. Протягніть через неї робочу нитку як при особовому в'язанні, при цьому петлю з лівої спиці поки не спускайте.
3
Тепер із цієї ж петлі на лівій спиці вивяжіте виворітну петлю.Сейчас обидві отримані петлі можна перенести на праву спицю.
4
Таким же способом можна додати петлі, пров'язуючи їх з петлі нижнього ряда.Введіте праву спицю під петлю розташовану під наступною петлею.
5
І вивяжіте одну лицьову петлю.
6
додати петлі можна і вив'язування додаткових петель із протягання між двома петлямі.Введіте праву спицю в протяжку між петлями.
7
вивяжіте лицьову петлю.
8
Описані вище прийоми використовують для рівномірного розширення виїзного полотна.А ось описані нижче два прийоми використовуються в в'язанні для ступеневої розширення полотна, наприклад при вив'язування цельновязаного рукава.Следующій спосіб додавання знадобиться, коли необхідно буде додати кілька петель по краях полотна.Как додати петлі з правого краю? Для цього введіть праву спицю в першу (кромочную) петлю і вивяжіте з неї лицьову петлю.
9
Перенесіть вив'язати петлю на ліву спицю.
10
Тепер вона буде первой.Повторяйте ці дії до тих пір, поки правої сторони полотна не набереться потрібне вам кількість петель.
11
Для додавання петель з лівого краю полотна робочу нитку оберніть навколо великого пальця лівої руки.
12
Введіть спицю, як показано на фото.
13
Візьміть нитку, що йде від полотна.
14
Таким чином, сформуйте повітряну петлю.
15
Повторюйте ці дії до тих пір, поки на спиці не набереться потрібне вам кількість петель.
Зверніть увагу
В виворітних рядах всі прібавляеміе петлі в'яжуться по малюнку схеми.