Як перезавантажити пральну машину. Як перезавантажити електроніку на пральній машинці.

Часто буває так, що вибравши той чи інший режим прання в пральній машині-автоматі, ви розумієте, що він не підходить для даного виду білизни. Може статися й таке, що ви щось забули покласти в машину або вам потрібно витягнути з барабана випадково потрапила туди річ.
Інструкція
1
Уважно вивчіть інструкцію з експлуатації пральної машини, перш ніж приступати до прання. В пральних машинах, як правило, немає кнопки «перезавантаження», тому потрібно виходити з конкретної марки обладнання
2
Спробуйте натиснути і утримувати в такому положенні кнопку запуску програми прання, якщо вам потрібно терміново зупинити її. Машина повинна автоматично відключитися. Можливо, вона перед цим справить злив води (залежить від моделі).
3
Увімкніть пральну машину кнопкою запуску, виберіть потрібну програму і запустіть машину знов; таким чином, ви справите програмну перезавантаження.
4
Якщо ж вам потрібно перезавантажити білизна, а злив води так і не стався, машинка вимкнена, але резервуар сповнений і дверцята не відкривається (у машин з фронтальним завантаженням), ви можете скористатися двома шляхами виходу з даної ситуації.
5
Натисніть кнопку включення пральної машини ще раз. Виберіть програму «віджим» і поставте опцію «без віджиму». Машина за хвилину зіллє воду і через пару хвилин дверцята повинна відкритися. Білизна в цьому випадку буде дуже мокрим, т.к. не було віджиму. Якщо вам потрібно дістати суху білизну, виберіть опцію «віджим», потім встановіть кількість обертів. Правда, в цьому випадку вам доведеться чекати хвилин 10 (залежить від моделі машини), перш ніж ви зможете відкрити дверцята.
6
Злийте воду через аварійний злив, який передбачений на бічній або передньої панелі машини внизу. Як правило, він являє собою захований за дверцятами шланг (залежить від моделі).
7
Якщо подібні заходи не допомагають, машина «зависла» і ніяк не реагує на ваші дії, спробуйте відключити її на деякий час від мережі електроживлення. Нехай пройде хвилин 10-15, потім включите її знову. Якщо вона все також «висне» на тій же програмі, спробуйте ще раз повторити вищеописані маніпуляції.
8
Звертайтеся в спеціалізовану службу по ремонту, якщо нічого не допомагає. Можливо, стався серйозний збій в електроніці пральної машини.