Як готувати дитячу суміш.

Дитячі суміші містять в собі всі необхідні інгредієнти для харчування грудних дітей. Найчастіше це сухі порошки. Практично всі вони розробляються на основі високоякісного коров'ячого молока, яке в процесі виробництва піддається спеціальним способам переробки, збагачується вітамінами, амінокислотами та мікроелементами. Це робиться для того, щоб кінцевий продукт був ближчий за складом до грудного молока і відповідав особливостям травлення малюків.
Інструкція
1
Суміш для годування повинна бути підібрана строго відповідно c віком і здоров'ям дитини. Для цього потрібно заздалегідь порадитися зі своїм педіатром, він допоможе підібрати суміш, яка найкраще підійде вашому малюкові.
2
Для кожного годування необхідно готувати свіжу суміш. Дуже важливо дотримуватися пропорцію води і порошку відповідно до вказівок виробника. Прочитайте на коробці, яка кількість води і порошку вам потрібно використовувати для приготування суміші.
3
Якщо ви візьмете занадто багато порошку, тоді у вас вийде суміш з підвищеним вмістом харчових речовин. В більшості випадків це призводить до відрижки, нестійкого стільця і блювоті. Малюк стає примхливим, погано спить і постійно плаче.
4
Якщо ви візьмете порошку занадто мало, тоді суміш вийде низькокалорійна і малюк залишиться голодним.
5
Воду для приготування суміші необхідно заздалегідь закип'ятити і остудити до потрібної температури. Вона не повинна бути занадто гарячою, інакше під її впливом суміш втратить всі свої корисні речовини, необхідні дитині. Ніколи не варіть суміш.
6
Не використовуйте для приготування суміші дистильовану воду, вона бідна мінеральними солями.
7
Воду в пляшечку потрібно наливати до того, як ви засипле порошок. Перевірте кількість води в пляшці. Поставте її на рівну поверхню і переконайтеся, що рівень води в пляшечці збігається з потрібним вам поділом.
8
Мірною ложкою відміряйте необхідну кількість суміші і швиденько додайте порошок в пляшку.
9
Після цього прикріпіть на пляшку соску, щільно закрийте ковпачок і обережно потрясіть пляшечку до повного розчинення порошку.
10
Перед тим як давати суміш малюкові обов'язково перевірте її температуру. Капніть трохи суміші собі на зап'ясті. Вона не повинна обпалювати або бути занадто прохолодною. Ідеально буде, якщо ви відчуєте легке приємне тепло.
Корисна порада
Готову суміш можна зберігати в пляшечці в холодильнику. Перед годуванням її необхідно тільки підігріти до потрібної температури.