Як заробити на перекладі текстів.

Добре знання іноземної мови навряд чи може бути зайвим майже для будь-якої людини. Більш того, даний навик може стати непоганим джерелом доходу. Заробити на перекладі тестів можна без істотних вкладень та ризиків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - преса.
Інструкція
1
Проведіть аналіз перекладацьких послуг, які надаються компаніями вашого міста. Довідаєтеся про вартість і терміни виконання роботи, дізнайтеся деякі тонкощі і нюанси, наприклад, збільшення ціни за терміновість або складність тексту.
2
Визначте розцінки за свої послуги, ґрунтуючись на даних попереднього дослідження. Встановіть такі ціни, щоб ваші послуги як фрілансера були конкурентноздатні. Заздалегідь продумайте, які види перекладів ви зможете виконувати, чи зможете взятися за великі обсяги роботи, вузькоспеціальні тексти, переклад з російської на іноземну мову. Якщо у вас є диплом перекладача, ви зможете завіряти свої переклади у нотаріуса або в державних установах. Інші документи (сертифікати, міжнародні свідоцтва), як правило, не підходять для цієї мети. Встановіть окрему ціну за подібну послугу.
3
Обзаведіться необхідними ресурсами для роботи. Як мінімум, ви повинні мати комп'ютер з виходом в інтернет, а також необхідні для вас спеціальні програми. Якщо збираєтеся працювати в якій-небудь певній сфері, знайдіть тематичні словники, довідники, нормативну документацію.
4
Займіться просуванням своїх послуг. Використовуйте паралельно кілька методів. Додайте оголошення або невеликий рекламний банер на інтернет-сайтах та у друкованих виданнях, пов'язаних з пошуком роботи. Оформіть прайс-лист на свої послуги і розішліть його по великим компаніям. Додати сторінку в інтернеті, присвячену ваших послуг. В перспективі і за умови грамотного просування ваш особистий сайт може стати інтерактивної майданчиком для залучення нових клієнтів, спілкування, відгуків та обміну досвідом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PLGOzfNI4pU
Корисна порада
Щоб ваша діяльність була законною, необхідно зареєструватися як індивідуальний підприємець і вчасно платити податки.