Як лікувати вушної грибок.

Медики довели, що вушної грибок проявляється на тлі різних хвороб, слабкого імунітету, авітамінозу, порушення обміну речовин, діабету, тривалого прийому антибіотиків і гормональних препаратів, тому успішна боротьба з ним неможлива без вирішення «попутних» проблем.
Інструкція
1
Якщо не проходить свербіж у вухах і з'явилися неприємні темні виділення, обов'язково звертайтеся до лікаря, щоб правильно визначити причину. Пам'ятайте, що отомікоз можуть викликати різні види грибків, і кожен з них потребує специфічного лікування. Щоб правильно підібрати препарат, необхідно провести лабораторні дослідження.
2
При невідомому діагнозі не можна робити теплові компреси, закопувати спирт і камфорне масло - вони теж посилюють ріст «шкідників».
3
На початку лікування слід механічно очистити слуховий прохід від сірки, відмерлих клітин шкіри і грибків. Для обробки вуха лікар призначає різні протигрибкові розчини, в т.ч. 2-процентний розчин оцтової кислоти і 3-відсотковий - борної кислоти.
4
Обробіть вухо перекисом водню, після цього обов'язково протріть його ваткою насухо, через півгодини вставте турунду з марлі чи вати з тим фунгіцидною засобом, який прописав лікар. Зверху вухо покрийте стерильним бинтом. Цю процедуру слід робити відповідно до призначення лікаря, на 5-8 хвилин кілька разів на день. Все залежить від активності грибкового процесу.
5
Вухо ви можете обробити також 3% -й перекисом водню, після чого помістити в слуховий прохід ватку, змочену в яблучному оцті. Процедуру слід виконувати регулярно перед сном протягом місяця.
6
При очищенні вуха ретельно мийте вушний прохід, але намагайтеся не чіпати його глибокі ділянки, щоб не знищувати природну мікрофлору, що має протигрибкову і бактерицидну властивості, тим більше очистку не слід проводити будь-якими предметами, які можуть завдати ранки або подряпини у вусі.
7
Пам'ятайте, що в людини не виробляється імунітет до грибкових захворювань, і завжди є небезпека повторення захворювання, тому будьте обережніше: не зловживайте антибіотиками, намагайтеся надягати шапочку, коли купаєтеся в басейні або річці, а також не колупайте у вухах. Не забувайте бувати у отоларинголога хоча б раз на рік.
Корисна порада
Майте на увазі, що більшість вушних крапель містять антибіотики, а це протипоказано при лікуванні грибкової інфекції, тому вони прискорюють ріст грибів.