Як в'язати англійську гумку спицями. Англійська резинка.

Англійська гумка - дуже зручна в'язка. Речі в'яжуться таким способом дуже швидко, полотно еластично, тому англійська резинка дуже зручна для тих, хто тільки починає освоювати в'язання спицями.
Вам знадобиться
  • Нитки
  • Спиці
Інструкція
1
Найпоширеніший вид в'язки гумок - англійська резинка. Її дуже легко в'язати. Найчастіше це спосіб в'язки використовується для в'язання шарфа. На самому початку потрібно підібрати спиці і нитки. Якщо планується шарф на теплу погоду, то нитки краще взяти товсті, з шерстю. Якщо ж на демісезонну, то і нитки зі спицями беруться тонший. Тільки обов'язково потрібно врахувати, що на тонких спицях шарф буде в'язатися набагато довше.
2
Спочатку на спиці набирають петлі, обов'язково непарну кількість. Перший ряд в'яжуть таким чином: одна лицьова петля, потім прямий накид, після цього наступну петлю потрібно зняти, ні в якому разі не пров'язуючи (при цьому робоча нитка залишається за роботою). Це алгоритм повторюється до кінця ряду.
3
Другий ряд в'яжеться так: починається ряд з прямого накиду, потім одну петлю знімаємо без пров'язування (нитка також залишається за роботою), а ось петля і накид попереднього ряду пров'язується разом лицьовій петлею. Протягом усього другого ряду ці дії чергуються. Накид, знімна петля, пров'язування попередніх петлі і накиду.
4
В'язання третього ряду схоже на другий. Провязать петлю і накид попереднього ряду лицьовій петлею разом, потім робиться прямий накид і наступна петля знімається без пров'язування (нитка завжди за роботою).
5
Потім потрібно чергувати другий і третій ряди один за одним і в'язати шарф до тієї довжини, яка необхідна. Залишиться тільки закрити петлі на останньому ряду і при бажанні прикрасити шарф бахромою з ниток. Шарф англійської в'язкою готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7GjsvexgKOo
Зверніть увагу
Шарф, пов'язаний англійської гумкою дуже сильно витягується після прання, потрібно це враховувати.
Корисна порада
Чим товщі підібрані спиці, тим більше буде тягнутися в'язка.
Англійська резинка - більш рельєфна, ніж звичайна гумка 1х1, і краще тягнеться. Нею добре в'язати шарфи і шапки, але можна і светр.
Вам знадобиться
  • - вовняна або напіввовняна пряжа середньої товщини
  • - спиці №2 або 2,5
Інструкція
1
Наберіть потрібну кількість петель тим способом, яким ви звикли це робити. Кількість петель для англійської гумки завжди має бути непарною. Вийміть одну спицю. Розправте петлі на робочій спиці так, щоб вони не перекрутити.
2
Зніміть кромочную петлю. Перший ряд в'яжіть за схемою: 1 лицьова, 1 прямий накид, 1 петлю зняти, чи не пров'язуючи. Повторюйте малюнок до кінця ряду.
3
Переверніть роботу. Зніміть кромочную петлю. Далі в'яжіть за схемою: 1 прямий накид, 1 петлю зняти, чи не пров'язуючи (нитка знаходиться позаду роботи, петлю і накид попереднього ряду провязать разом ліцевой.С третього ряду малюнок повторюється.
Зверніть увагу
Для вироби, пов'язаного англійської гумкою, необхідно приблизно в півтора рази більше пряжі, ніж для лицьової гладі або простий резінкі.Еслі ви ще тільки починаєте в'язати - в'яжіть англійську гумку на прямих спіцах.Более досвідчені майстрині можуть спробувати пов'язати англійську гумку і по колу, але в цьому випадку слід пам'ятати, що при круговому в'язанні немає виворітних рядів. В парних рядах в цьому випадку роблять зворотні накиди, а петлю і накид попереднього ряду провязивают разом виворітного. Нитка в парних рядах залишається попереду работи.Следіте, щоб лицьові петлі, якими ви пров'язуйте разом накид і зняту петлю попереднього ряду, були рівними.
Корисна порада
Особливо красиво англійська резинка виглядає, якщо пов'язана з м'якої і товстої вовни товстими спицями.