Як намалювати тигра. Як малювати за зразком тигра.

Тигр - гордий і красивий хижак, і він часто стає привабливим об'єктом уваги художників завдяки своїм витонченим формам і яскравою забарвленні. Вважається, що намалювати тигра складно, але в цій статті ми переконаємо вас, що покрокове малювання доступно кожному, і ви зможете, потренувавшись, намалювати тигра самі.
Інструкція
1
Для початку на аркуші паперу намалюйте олівцем рівне коло. В центрі кола відзначте точку і по цій точці проведіть вертикальну центральну лінію. Верхню і нижню половину цієї лінії в свою чергу розділіть навпіл.
2
Через центральну точку кола проведіть вигнуту вниз лінію з кінцями, спрямованими вгору. Це перша напрямна для морди тигра - на цій лінії будуть розташовані очі.
3
Праву і ліву половину цієї лінії поділіть навпіл і проведіть через серединні точки ще дві вертикальних лінії, паралельних центральної лінії кола. Ту частину дуги, яка залишилася між двома новими лініями, також поділіть навпіл в лівому і правому секторі. Це - заготовки для внутрішніх куточків очей.
4
Нижню частину серединної вертикальної лінії, починаючи від центральної точки, поділіть на три рівні частини і проведіть від внутрішніх куточків очей лінії до нижньої частини кола.
5
Проведіть дугу через нижню точку, що розділяє половину вертикальної лінії - ви намітили обриси носа.
6
Починайте намічати контури морди - деталізуйте форму трикутника носа, очей, губ і підборіддя.
7
Домалюйте у верхніх секторах кола голови округлі вуха. Зробіть тигра реалістичніше, намалювавши навколо морди контури об'ємних хутряних бакенбард. Імітуйте хутро за допомогою легкої штрихування олівцем. Нижче голови зобразите контури тулуба і грудей.
8
Прорисуйте круглі зіниці очей під верхнім століттям, деталізуйте смотрящий вниз трикутник носа, а потім почніть малювати смужки. Для малювання смужок в якості зразка візьміть фотографію справжнього тигра.
9
Почніть з малювання смуг на верхівці і на лобі, потім - на щоках, навколо очей і на бакенбардах тигра. Не забувайте залишати світлі області на морді тигра - над очима, на щоках і навколо рота.
10
Додайте ще кілька деталей, доопрацювати додатковими штрихами зовнішність тигра - ваш малюнок готовий! Тепер ви можете залишити його в графіці або розфарбувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=STb5-X0zcdQ