Як намалювати дельфіна.

Розумні і інтелігентні дельфіни давно викликають у людей захоплення і любов, яка часто проявляється в бажанні закарбувати красу дельфінів на папері в малюнку. У цій статті ми навчимо вас малювати дельфінів, а ви в свою чергу зможете навчити основам малювання дельфіна дітей.
Інструкція
1
Тулуб дельфіна - гладке і обтічне, і складається з плавних ліній. Намалюйте злегка нахилений вниз полуовал і проведіть через нього серединну лінію, що виходить з кінцевої точки овалу - майбутньої голови.
2
Орієнтуючись на що виходить з голови направляючу лінію, прорисуйте обриси подовженою мордочки дельфіна, що нагадує дзьоб. На тій же серединної лінії намалюйте невеликий очей, а над оком - складку-поглиблення брови.
3
Через центр мордочки намалюйте лінію рота, що згинається під оком. Штрихуванням доробіть світлі і темні місця голови дельфіна, а потім домалює тулуб і плавники.
4
Щоб намалювати голову дельфіни не боком, а анфас, намалюйте коло і поділіть його на чотири рівних частини перехресними лініями. Трохи нижче горизонтальної лінії намалюйте ще одну паралельну їй напрямну.
5
Через центральну точку намалюйте круглий ніс, займає третину довжини лінії, а над центральною верхньої лінією - два широко посаджених очі.
6
Через овал носа намалюйте згинається лінію посмішки дельфіна - на круглої частини носа лінія вигинається вгору, праворуч і ліворуч від носа - вниз, а ближче до очей лінія знову йде вгору.
7
Деталізуйте голову дельфіна - штрихуванням покажіть смуги, опуклості, поглиблення й інші елементи тулуба.
8
Спинні плавники дельфінів бувають як загнутими, так і загостреними. Домалюйте свого дельфіна і додайте до тулуба пропорційний, не надто вузький і не надто широкий спинний плавник. Намальований дельфін готовий!
Зверніть увагу
Тема цього уроку - як намалювати дельфіна. Дельфін - найцікавіше і доброе морська тварина. Напевно, тому, дельфінів люблять все і багато дітей люблять малювати їх. 1. Намалюємо овальну лінію тулуба дельфіна. Малюнки дельфінів повинні, в першу чергу, містити в собі грацію його рухів.
Корисна порада
Малювати дельфіна не дуже складно, так як тулуб дельфіна має будову, схоже на будову риби. Найголовніше - це навчитися малювати голову дельфіна і дотримати всі пропорції. Практично паралельно верхньої дузі тулуба, малюємо лінію черевної частини дельфіна. Спочатку можна намалювати просто під деяким кутом дві прямі лінії.