Що таке веб браузер.

Веб браузер - це спеціальний додаток, що дозволяє переглядати веб-сторінки в інтернеті. Від нього залежить швидкість перегляду сайтів і висновок всього вмісту на екран. Сучасні оглядачі також показують зміст серверів FTP. Сьогодні браузер є складною комплексною програмою, що складається з безлічі елементів.
Інструкція
1
Першої поширеною програмою такого типу стала NCSA Mosaic, яка отримала графічний інтерфейс і стала основою для розробки інших оглядачів, таких як Internet Explorer і Netscape Navigator. Першим браузером, який з'являвся одразу після установки ОС, став IE, який отримав більшу популярність завдяки своїм функціоналом і завоював більше 95% ринку комп'ютерних програм, які дозволяють отримати доступ до інтернету. Однак поступово ситуація змінилася, з'явилися нові оглядачі, які стали відмінною альтернативою вже наявним програмним продуктам.
2
Сучасні оглядачі мають більшу функціональність і мають принципові відмінності. Вибрати найбільш зручний додаток стає все важче, бо на ринку програм з'явилася велика кількість гравців, що випускають інтернет-додатки з великою кількістю налаштувань і доповнень. Найпоширенішими браузерами стали Opera, Chrome, Firefox, IE і Safari.
3
У кожного оглядача існують свої плюси і мінуси. По тестах швидкості запуску і завантаження хороші показники дають Google Chrome і Opera. Одним з найбільш захищених браузерів є Mozilla. IE як і раніше встановлюється разом з ОС Windows, що дуже зручно і дає можливість після настройки мережі відразу вийти в інтернет. Safari встановлюється разом з MAC OS.
4
Для мобільних пристроїв з можливістю виходу в інтернет також існують альтернативні браузери, які мають різну кількість налаштувань. На телефонах дуже популярними є мобільні версії Opera - Opera Mini або Mobile. Дані утиліти дозволяють економити трафік, що важливо для власників портативних пристроїв і дозволяє заощадити гроші. Також існують браузери, що дозволяють програвати Flash елементи і обробляти JS (Dolphin Browser або Safari для телефонів від Apple). Також поширені UC Web і мобільні версії оглядачів для ПК (IE Mobile, Mozilla Fennec).
5
Існують і текстові варіанти браузерів, що запускаються з командного рядка і не вимагають наявності встановленої графічної середовища. Це надає мінімальне навантаження на систему і актуально для систем сімейства * nix, які часто використовуються на серверах. Найбільш популярними є програми Lynx, Links і Elinks.
Практично кожна сучасна людина проводить чималу частину свого вільного і робочого часу в інтернеті. В мережі можна прочитати новини, знайти потрібну інформацію, дивитися фільми. Від зручності браузера залежить комфорт при серфінгу. Однак не можна безумовно сказати, яке саме додаток краще, все залежить від персональних вимог кожного користувача.
Інструкція
1
Internet Explorer за замовчуванням вже встановлений в системі, що дозволяє відразу після установки системи і настройки з'єднання працювати в інтернеті. Всі інші браузери (крім Safari) доведеться додатково завантажувати і встановлювати, що займає деякий час. Також IE є найбільш сумісним з усіма стандартами веб-сторінок.
2
Якщо для вас найбільш важливою характеристикою є швидкодія, то придивіться до Google Chrome або Opera. Перший додаток запускається значно швидше і має більш простий інтерфейс. Якщо ви web-розробник, то другий браузер має достатню кількість інструментів для редагування сторінок і перегляду їх вмісту (інспектування HTML-елементів, перегляд коду і т. П.). Також в Opera є функція Turbo, яка стане незамінною при надзвичайно повільному з'єднанні.
3
Якщо ви часто шукайте який-небудь матеріал в інтернеті, то зверніть увагу на браузер Safari. Він примітний тим, що має спеціальний режим «Тільки текст», в якому не завантажуються візуальні елементи. Коли ви переглядаєте сайт, браузер розпізнає сторінку зі статтею. Після того, як ви натиснете відповідну кнопку, стаття відобразиться у вигляді безперервного тексту без реклами.
4
Якщо ви часто встановлюєте різні плагіни та розширення на браузер, які покращують можливості перегляду або розширюють функціонал, то спробуйте встановити Mozilla Firefox. Для нього існує безліч доповнень. Додаток також має високий рівень безпеки і можливістю установки тем оформлення.
Корисна порада
Спробуйте встановити кожен з браузерів. Вони займають небагато місця на жорсткому диску, але мають концептуальні відмінності. Вибір залежить від цілей і завдань.