Як робити спа-манікюр.

Доглянуті руки і міцні нігті бажають мати багато дівчат. Але неправильний спосіб життя, несприятливі умови навколишнього середовища та інші фактори часто перешкоджають цьому. Існують процедури, які дозволяють повернути рукам молодість і красу. Одна з них - спа-манікюр. Він робить шкіру більш еластичною, пружною, омолоджує її, зміцнює нігті. Ця процедура дарує задоволення, знімає роздратування і втому.
Інструкція
1
Зніміть старий лак.
2
Подивіться на стан рук і нігтьових пластин. Залежно від цього слід підбирати програму спа-манікюру. Також враховуйте індивідуальні особливості та побажання клієнта.
3
Надайте форму нігтям за допомогою пилочки. Робити цю потрібно, коли руки сухі, щоб не пошкодити нігті і не допустити їх розшаровування.
4
Якщо необхідно, обробіть кутикулу. Спочатку розм'якшите її за допомогою спеціального засобу, а потім видаліть апельсиновою паличкою.
5
Зробіть теплу ванночку для рук, щоб очистити їх від забруднень. У неї можна додати морську сіль, ефірні масла, екстракти водоростей, спеціальні живильні, антибактеріальні і протигрибкові засоби. Тривалість цього етапу становить кілька хвилин.
6
Нанесіть на руки (до ліктів) відлущуючий скраб або маску-пілінг, яку скачують у міру висихання. В результаті віддаляється верхній ороговілий шар шкіри. Якщо для цього етапу використовуєте скраб, то наносите його легкими масажними рухами. Залишки видаліть серветкою.
7
Зробіть маску або парафінову ванночку. Існує багато різних масок: зволожуючі, живильні, відбілюючі та ін. Підбирайте ці продукти, виходячи зі стану рук і нігтів. Або можете використовувати для цієї процедури натуральні засоби (наприклад, водорості, ефірні масла, шоколад, мед та ін.). Маску наносите на кисті, а для досягнення кращого ефекту руки оберніть плівкою, а зверху надіньте спеціальні рукавиці з льону або бавовни. Через 15-20 хвилин маску змийте теплою водою. При парафінотерапії виробляються схожі дії: руки занурте кілька разів на розігрітий парафін, потім обмотайте плівкою і надіньте рукавиці. Через чверть години парафін видаліть. Після цих процедур шкіра стає гладкою, пружною, підтягнутою, відновлюється водно-ліпідний баланс шкіри.
8
Нанесіть на руки крем (можна використовувати замість нього ефірні масла, масажні молочко або лосьйон) і зробіть масаж. Рухи повинні бути ніжними і легкими. Спочатку обробляються руки від ліктів до кистей, а потім від зап'ясть до пальців і нігтів. Такий масаж корисний для всього організму в цілому, так як на кінцівках людини знаходяться багато біологічно активних точок, пов'язаних з внутрішніми органами. Крім того, ця процедура допомагає клієнту розслабитися і зняти нервову напругу.
9
Нанесіть на нігті зміцнюючий засіб. Коли воно висохне, то зверху їх можна покрити кольоровим лаком.